07.12.2013. 17:41

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Šis «Eclex» komandai bija tikai otrais zaudējums šosezon, bet Rīgas klubs pēc panākuma spējis apsteigt Tallinas komandu arī kopvērtējuma tabulā.

Dita Rozenberga uzvarētāju rindās izcēlās ar 23 punktiem un desmit atlēkušajām bumbām, 17 punktus iekrāja Ilze Jākobsone, 15 punkti bija Kristīnes Kārkliņas kontā, bet 14 punktus un 11 bumbas zem groziem iekrāja Ieva Kūlīte. 

Kopvērtējuma līderi ar septiņām uzvarām astoņās spēlēs ir Latvijas klubi «Cēsis» un «TTT Rīga», bet «Eclex» seko trešajā pozīcijā ar desmit panākumiem 12 cīņās. Tikmēr ceturtajā vietā ar septiņām uzvarām deviņos mačos atrodas RSU/«Merks» komanda.

Šosezon Latvijas un Igaunijas apvienotā čempionāta pamatturnīrā piedalās astoņas komandas no Latvijas un piecas no Igaunijas. Vienības līdz Jaungadam izspēlēs vienu apli, bet pēc tā komandas sadalīsies divās grupās (1.-6. un 7.-13.).

Otrajā posmā katrā grupā tiks izspēlēti divi apļi (punkti tiek skaitīti no jauna). Trešajā posmā notiks divas izslēgšanas spēļu sērijas starp 5.-8. un 6.-7. vietas ieguvējiem, savukārt «Nordea» Basketbola līgas čempionātu noslēgs sešu labāko komandu finālturnīrs. Pēc tam Latvijas četras labākās komandas izslēgšanas turnīrā sadalīs valsts čempionāta medaļas.

Pērnajā sezonā «Cēsis» uzvarēja pirmajā Latvijas un Igaunijas apvienotajā čempionātā, kā arī izcīnīja trešo Latvijas čempionu titulu un otro pēc kārtas.Beach tenis, volejbola laukums Jaunmārupe, Mazcenu aleja 6a, Mārupes n., LV-2166
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties