10.01.2016. 11:56

, LSM.LV - Sports

Uzvarētāju labā 16 punktus guva Zenta Meļņika, 11 punktus pievienoja amerikāniete Kristena Mena, 10 punktus sameta Rūta Veidere, deviņi punkti un 10 atlēkušās bumbas Ieva Kūlītei, bet astoņi punkti un septiņas rezultatīvas piespēles Ievai Krastiņai.

Pēc pirmās ceturtdaļas rezultāts bija neizšķirts, taču otrajā ceturksnī rīdzinieces veica 11:0 izrāvienu. Latvijas čempionvienība puslaikā iekrāja 14 punktu pārsvaru, bet spēles otrajā pusē vadības grožus pārliecinoši noturēja līdz mača beigām.

Jau vēstīts, ka "TTT Rīga" sestdien ar 80:51 uzvarēja Tallinas 1182 komandu no Igaunijas, nodrošinot pirmo vietu EEWBL regulārajā čempionātā.

EEWBL čempionāta mērķis ir piedāvāt klubiem augsta līmeņa spēles un pievilcīgu sacensību formātu. EEWBL ir pirmā starptautiskā līga, kura rīko regulāro sezonu trīs sabraukumos, vienlaikus samazinot ceļošanas un uzturēšanās izdevumus. Turnīrs noslēgsies ar "Final Four" sacensībām, kur piedalīsies četras labākās līgas komandas.

Finālčetrinieka sacensības no 15. līdz 17.aprīlim atgriezīsies pirmā posma mājvietā Rīgā.

Kopā ar "TTT Rīga" sacensībās piedalās arī Kazahstānas komanda Astanas "Tigers", Polijas klubs "Gdynia", lietuviešu vienība Viļņas "Kibirkstis", Igaunijas komanda Tallinas 1182 un trīs Baltkrievijas klubi - Minskas "Horizont", Minskas "Cmoki" un Grodņas "Olimpija".

Zīmīgi, ka "Tigers", "Horizont", "Cmoki" un "Olimpija" komandas spēlē arī paralēli notiekošajā Baltijas Sieviešu basketbola līgā (BSBL), kurā šosezon pagājušās sezonas finālistes "TTT Rīga" izlēmušas nepiedalīties.

Pagājušajā sezonā "TTT Rīga" kļuva ne tikai par Latvijas čempioni, bet bija labākā arī Latvijas un Igaunijas apvienotajā čempionātā.