29.10.2015. 19:08

, LSM.LV - Sports

"TTT Rīgai" Kristena Manna guva 21 punktu, Sidnija Kārtere uzvarētājām nodrošināja 19 punktus, bet Zenta Meļņika iekrāja 12 punktus un izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas. Turcijas komandā Jelena Milovanoviča bija līdere ar 20 punktiem.

Vēl 46 sekundes pirms spēles beigām "TTT Rīgai" bija tikai viena punkta pārsvars (70:69), taču Manna gan noslēdza uzbrukumu ar divpunktu metienu, gan trāpīja divus soda metienus, kas liedza viešņām vēl ko glābt.

Pirmās ceturtdaļas vidū mājinieces sāka atrāvienu un otrā ceturkšņa trešajā minūtē panāca 13 punktu pārsvaru (29:16). Tomēr Turcijas komanda guva 13 punktus pēc kārtas un atjaunoja neizšķirtu, bet puslaika beigās "TTT Rīgai" bija minimāls pārsvars (33:32). Nelielā vadībā cīņas turpinājumā lielākoties bija laukuma saimnieces, kam izdevās sarūgtināt spēcīgās pretinieces.

Astoņās grupās sadalīti 32 klubi izspēlēs divu apļu turnīru, pēc kura katras grupas divas spēcīgākās komandas iekļūs pirmajā izslēgšanas kārtā. Trešajā izslēgšanas spēļu kārtā iekļuvušajām četrām komandām pievienosies četras Eirolīgas vienības, kuras savās otrās kārtas grupās paliks 5. un 6.vietā.

Nākamo grupas spēli Latvijas čempiones aizvadīs 4.novembrī Zviedrijā pret Umeo "Udominate". "TTT Rīga" pārstāvētajā B grupā spēlē arī divkārtējās Eiropas kausa ieguvējas Maskavas "Dinamo".

Grupas kārtā "TTT Rīga" iekļuva pēc uzvaras kvalifikācijā divu spēļu summā pār Austrijas čempionēm "Flying Foxes".

Kopš valsts neatkarības atjaunošanas "TTT Rīga" Eiropas kausa izcīņā iepriekš spēlēja 2002. un 2007.gada sezonā, bet no 2008. līdz 2011.gadam klubs pārstāvēja Latviju augstākā līmeņa klubu turnīrā - sieviešu Eirolīgā.