07.10.2015. 06:02

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Sākotnēji spēli Austrijā bija paredzēts aizvadīt Vīnē, “Multiversum” zālē, taču tā tika izmantota bēgļu izvietošanai, tādēļ "Flying Foxes" par mājas spēles norisies vietu izvēlējās netālo Sanktpeltenes pilsētu. Pēc ierašanās Sanktpeltenes Latvijas kluba basketbolistēm bija aizķeršanās ar izvietošanos viesnīcā un brokastīm, līdz jautājums tika atrisināts.

Jau vairākas dienas Austrijā "Flying Foxes" sniegumu klātienē analizēja "TTT Rīga" treneris Jānis Nešpors. Viņš atzina, ka Austrijā basketbols nebūt nav populārākais sporta veids, un statistikas datu par pretiniecēm trūkst. Tomēr no mājiniecēm jāuzmanās kā no bīstamām pretiniecēm, kam sastāvā ir arī vairākas viesspēlētājas.

Spēle Sanktpeltenē sāksies plkst. 20 pēc Latvijas laika.

Kvalifikācijas atbildes spēlē Austrijas čempiones Rīgā viesosies pēc nedēļas. Grupas turnīrā iekļūs komanda, kas būs pārāka divu spēļu summā. Ja rīdzinieces tiks grupas turnīrā, tur pretinieces būs divkārtējas Eiropas kausa ieguvējas Maskavas "Dinamo", kā arī Turcijas klubs "Ordu Sportif" un "Udominate" no Zviedrijas.

Kopš valsts neatkarības atjaunošanas "TTT Rīga" Eiropas kausa izcīņā iepriekš spēlēja 2002. un 2007.gada sezonā, bet no 2008. līdz 2011.gadam klubs pārstāvēja Latviju augstākā līmeņa turnīrā - sieviešu Eirolīgā.Aquatic Vita, SIA Brīvības gatve 314, Rīga, LV-1006
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties