02.07.2014. 13:02
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) pagājušās sezonas finālista Prāgas "Lev" sastāvs turpina izšķīst pa to KHL vienību sastāviem, kas rudenī uzsāks 2014./15.gada regulāro sezonu. Šodien "Lev" paziņoja, ka Prāgu pametīs čehi Petrs Vrana, Ondrejs Nemecs, soms Ate Engrēns un kanādietis Marks Andrē Granjāni.

Vakar oficiāli kļuva zināms, ka nākamajā KHL sezonā nepiedalīsies Prāgas "Lev", kas pagājušajā sezonā sasniedza Gagarina kausa finālu. Lai gan Prāgas vienībai būs iespēja atgriezties KHL spēļu apritē pēc gada, komandas spēlētāji jau aktīvi meklē vietas, kur pavadīt nākamo sezonu.

Trīs no aizvadītās sezonas līderiem – Džastins Azevedo, Jirži Sekāčs un Jirži Novotnijs – jau atraduši jaunās mājvietas. Pirmie divi pārcēlās uz Kazaņas "Ak Bars", bet Novotnijs pastiprinās Jaroslavļas "Lokomotiv" rindas. Uz Jaroslavļu pārcelsies arī zviedru uzbrucējs Martins Tērnbergs - 30 gadus vecais hokejists pagājušajā sezonā guva 31 (18+13) punktu 53 spēlēs.

Šodien kļuva zināms, ka no "Lev" sastāva izformēšanas jūtams ieguvums būs vēl vienai KHL vienībai. Mitišču "Atlant" pievienosies čehu uzbrucējs Petrs Vrana (50 spēlēs 8+14), čehu aizsargs Ondrejs Nemecs (51 spēlē 3+16) un somu vārtsargs Ate Engrēns (14 spēles, 2,3 ielaisti vārti, 90,1% atv.metienu). Pēc abpusējas vienošanās "Lev" lauza līgumu ar kanādiešu aizsargu Marku Andrē Granjāni (42 spēlēs 2+7).

Tikmēr Bratislavas "Slovan" pagarināja līgumu ar uzbrucēju Mihalu Vondrku. 32 gadus vecais čehs (48 spēlēs 12+12) ar Slovākijas klubu vienojies par sadarbību līdz nākamās sezonas beigām.

Izmantotie resursi:Official website of HC LEV Praha - official webhcslovan.sk | HC SlovanХоккейный Клуб «Локомотив» (Ярославль)Balance Gym, sporta klubs Prūšu 46, Rīga, LV-1057
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties