30.10.2017. 13:19

UCI sezonas laikā organizē talantu nometni perspektīvajiem BMX riteņbraucējiem no dažādiem pasaules reģioniem. Ar mērķi noteikt nometnes dalībnieku sastāvu 2018. gada sezonai, UCI centrā, kas atrodas Šveices pilsētā Aiglē, notika sportistu atlases testi. Tajos dalībniekiem bija sevi jāapliecina kā fiziskās sagatavotības pārbaudījumos, tā arī braukšanā pa trasi.

UCI BMX talantu nometnes testos piedalījās trīs Latvijas sportisti – šī gada pasaules junioru čempionāta bronzas medaļniece un Eiropas junioru vicečempione Vineta Pētersone ("Smiltenes BJSS"), Eiropas čempionāta B16 jauniešu grupā otrās vietas ieguvējs Edvards Glāzers ("Tālava/ VBSS"), kā arī "Rīgas Favorīts RRS/ Augstas klases sportistu sagatavošanas centra" pārstāvis Filips Krists Rozītis.

Mūsu sportistiem testos sevi izdevās apliecināt sekmīgi. Kā Vineta, tā arī Edvards un Filips Krists, saņēma apliecinājumu par sekmīgi nokārtotiem pārbaudījumiem. Nākamajā sezonā visiem trim Latvijas BMX braucējiem būs iespēja piedalīties Aiglē notiekošajā UCI BMX talantu nometnē.

Izmantotie resursi:lrf.lvAquatic Vita, SIA Brīvības gatve 314, Rīga, LV-1006
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties