14.03.2012. 23:53
Divas rezultatīvas piespēles Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta (BAČ) pusfināla sērijas pirmajā mačā trešdien izpildīja Latvijas aizsargs Atvars Tribuncovs, bet viņa pārstāvētā komanda "Gomeļ" ar 4:3 (0:1, 2:0, 2:2) izbraukumā pieveica uzbrucēju Kaspara Saulieša un Sergeja Pečuras pārstāvēto Grodņas "Ņeman" vienību.

Šī Tribuncovam bija pirmā spēle kopš februāra vidus, kad viņš Latvijas izlases sastāvā Eiropas Izaicinājuma kausa (EIHC) posmā Norvēģijā guva ceļgala traumu.

Aizvadītajā spēlē Tribuncovs palīdzēja savai komandai gūt otros un trešos vārtus.

Latvijas aizsargs nopelnīja arī divas soda minūtes un cīņu noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +3, kas bija dalīts labākais rādītājs spēlē.

Tikmēr Saulietis ar rezultativitātes punktiem vai soda minūtēm neizcēlās, maču noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu -1, bet Pečura, kurš iepriekšējā "Ņeman" komandas spēlē laukumā atgriezās pēc sešu spēļu izlaišanas, šoreiz atkal nespēlēja.

Ar uzvaru BAČ pusfināla sēriju trešdien sāka arī latviešu uzbrucēja Rolanda Vīgnera pārstāvētā Soļigorskas "Šahtjor" vienība, kas izbraukumā ar 2:1 (0:0, 1:1, 0:0, 1:0) pirmajā pagarinājumā negaidīti pieveica regulārā čempionāta spēcīgāko komandu Žlobinas "Metallurg".

Uzvaras vārtus "Šahtjor" hokejisti guva spēles 63.minūtē, kad precīzi meta Viktors Andruščenko.

Tikmēr Vīgners smadzeņu satricinājuma dēļ izlaida septīto spēli pēc kārtas. Pēdējo reizi viņš laukumā devās 27.februārī.

Pusfināla sērijas ilgs līdz vienas komandas trim uzvarām. Nākamie mači ceturtdien atkal risināsies Žlobinā un Grodņā.

Kā ziņots, ceturtdaļfināla barjeru nespēja pārvarēt uzbrucēja Armanda Bērziņa pārstāvētā pagājušās sezonas valsts čempionvienība Minskas "Junostj", kas sērijā ar 2-3 atzina "Šahtjor" pārākumu.

Savukārt Latvijas čempionvienība "Liepājas metalurgs" ceturtdaļfinālā ar 1-3 piekāpās "Ņeman" komandai.

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa