01.08.2014. 14:41

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Cīņā par pirmo vietu grupā un tūlītēju iekļūšanu izslēgšanas turnīra otrajā kārtā Samoilovs/Šmēdiņš ar 2:0 (21:18, 21:17) uzvarēja amerikāņus Džošu Haidenu/Traju Bournu. Latvijas dueta nākamie pretinieki kļūs zināmi pēc izslēgšanas pirmās kārtas noslēguma.

Ar ceturto numuru izliktie Samoilovs/Šmēdiņš pirmajās cīņās ceturtdien pārspēja kanādiešus Maveriku Haču/Kristianu Redmanu (2:0) un Šveices duetu Filipu Gabatūleru/Mirko Gersonu (2:0). Grupu uzvarētāji uzreiz tika izslēgšanas otrajā kārtā jeb astotdaļfinālā, bet komandas, kas grupā nepalika pēdējās, cīņu turpinās izslēgšanas pirmajā kārtā.

Jau vēstīts, ka pamatsacensībās Klāgenfurtē neiekļuva Mārtiņš Pļaviņš/Aleksandrs Solovejs kuri trešdien zaudēja vienīgajā spēlē kvalifikācijā. Cīņā par vietu pamatsacensībās Latvijas duets otrajā kārtā piekāpās francūžiem Jusefam Krū/Eduāram Roulansonam (0:2). 

Klāgenfurtē vīrieši un sievietes sadalīs 800 000 dolāru balvu fondu. Sacensības noslēgsies ar fināliem svētdien. Trāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties