13.09.2015. 13:07
Sestdienas vakarā savu pirmo mājas spēli Latvijas čempionātā aizvadīja hokeja klubs «Kurbads», kas uzņēma virslīgas debitantus HS «Rīga». Vārtu guvumiem pārbagātā spēlē Ogres komanda izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 12:3.

• HK «Kurbads» sezonas ievadā piekāpjas čempioniem «Mogo» 2015. g. 6. septembris

Neapturams ogrēniešu rindās bija spēlējošais treneris Aleksandrs Macijevskis, kura rēķinā pieci rezultativitātes punkti.

HK «Kurbads» spēli iesāka agresīvi – trenera Ostošova plānā bija ar spēka spiedienu neļaut pretiniekiem atslābināties ne mirkli. Leonīda Beresņeva trenētās HS «Rīga» komandas aizsardzība krita piektajā minūtē, kad Atvars Tribuncovs nodemonstrē savu firmas numuru – šķēlienu no zilās līnijas.

Perioda turpinājumā Ogres hokejisti turpināja dominēt, vēl divas reizes realizējot skaitlisko vairākumu (Gatis Gricinskis un Toms Bluks), bet vēl vienus vārtus gūst Edgars Adamovičs, ar skaistu caurgājienu uzlaužot aizsardzības vaļņus. Rīdzinieki gan realizē divu vīru pārsvaru tuvu trešdaļas izskaņai.

Spēles ritējumā nekas nemainās – nospiedošs pārsvars ir kurbadiešiem, kuri rada daudz vārtu gūšanas momentu, no kuriem vairākus arī realizē – vispirms Pauls Zvirbulis raida ripu tukšos vārtos pēc filigrānas Emīla Potāpova piespēles, mirkli vēlāk Aleksandrs Macijevskis nodemontrē savas snaipera prasmes. Vēl vienu vārtu guvumu pievieno Zvirbulis, bet ofensīvu divas sekundes pirms sirēnas noslēdz Edmunds Kniksts.

HS «Rīga» atbild ar vienu precīzu raidījumu.

Vārtu birums turpinās trešajā periodā – vispirms Pauls Zvirbulis sev noformē «Hattrick», bet kanonādi turpina Toms Zeltiņš, Mārcis Zembergs, bet pēdējo vakara noti nospēlē Aleksandrs Macijevskis – 12:3.

'); $('#gallery-branding-main-23009').after(''); }else{ $('#gallery-branding-main-23009').after(''); $('#gallery-branding-main-23009').after(''); } if(typeof show_inner !== 'undefined' && show_inner == true){ $('#branding_right_gallery').css('background-position-x','0%').css('background-position-y','0%'); $('#branding_left_gallery').css('background-position-x','100%').css('background-position-y','0%'); } }else{ setTimeout(show_background_gal_23009, 500); } return true; } function addAdImp_23009(slider){ if(slider.atEnd){ $('#ad-impr-counter-23009').html(''); } return false; }