20.07.2016. 18:02

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Par nākamo pretinieku spāņu iekļūšanu ceturtdaļfinālā un uzvaru pār Ungāriju Vecvagaram šaubu nebija jau pirms mača. Latvijas basketbolisti pētīs nākamo pretinieku grupas spēļu videoierakstus, bet no spāņu spēles pret Ungāriju nekādu noderīgu informāciju iegūt neizdosies, sacīja treneris.

Vecvagars uzsvēra, ka komandai turnīrā jātiecas pēc visaugstākajiem mērķiem, un, kā beigsies spēle pret Spāniju, varēs redzēt tikai pēc mača. Treneris apliecināja, ka pašlaik komandā eiforijas nav ne spēlētājos, ne treneros, un svarīgākās spēles visas ir priekšā.

Savukārt par spēli pret Zviedriju treneris pastāstīja, ka ātri iegūtais pārsvars atstāja iespaidu uz cīņas gaitu un puiši nebija gatavi "nogalināt līdz galam". Zviedri gājuši uz avantūrām, kas viņiem palīdzēja nedaudz rezultāta starpību samazināt, bet intriga cīņā par uzvaru no jauna neradās.

Zviedriem izlasē spēlē dažādas etniskas izcelsmes basketbolisti, bet tie drīzāk ir vietējie, nevis piesaistīti no malas, pastāstīja Vecvagars. 

Jau vēstīts, ka Latvijas U-20 izlases basketbolisti Eiropas čempionātā pirmajā izslēgšanas kārtā trešdien Helsinkos ar 66:53 uzveica Zviedrijas vienaudžus un iekļuva astoņu spēcīgāko komandu vidū. Ceturtdaļfinālā Latvijas basketbolistu pretinieki piektdien būs iepriekšējā čempionāta finālisti spāņi, kuri ar 87:66 astotdaļfinālā bez sarežģījumiem uzveica Ungārijas izlasi.

Grupas kārtā Vecvagara vadītā Latvijas izlase zaudēja titula īpašniecei Serbijai (68:70), pārspēja slovēņus (78:71), kā arī pagarinājumā piekāpās Ukrainas basketbolistiem (70:72). Pēc grupu kārtas visas turnīra 16 komandas nonāca astotdaļfinālā un čempionāta turpinājumā noskaidros visu vietu sadalījumu.

Pērn Latvijas U-20 izlase Vecvagara vadībā Eiropas čempionātā ieguva 5.vietu. U-20 Eiropas čempionāts Somijas galvaspilsētā beigsies svētdien.Latvijas Bobsleja un skeletona federācija R.Feldmaņa 11, Rīga, LV-1014
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties