15.01.2015. 07:45
Klīvlendas «Cavaliers» komanda ir tālu no snieguma, kādu no tās gaida līdzjutēji, kluba vadība un paši spēlētāji. Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) basketbola apskatnieki norādījuši, ka komandu jau kādu laiku vairs īsti nekontrolē tās galvenais treneris Deivids Blats. Tas apliecinājās arī vienības pēdējā mačā.

Viena no līgas spožākajām zvaigznēm, «Cavaliers» līderis Lebrons Džeimss atļāvās pagrūst treneri Blatu (sk. video) mačā pret Fīniksas «Suns» laikā, kad speciālists diskutēja ar vienu no spēles arbitriem. Blats uz basketbolista rīcību nereaģēja.

Jau iepriekš izskanējušas runas, ka «Cavaliers» spēlētājiem Blats nav autoritāte un viņa teiktajā neieklausās. Blats, kurš ilgu laiku strādāja Eiropā, izteicās, ka Džeimss tādējādi viņu centies paglābt no tehniskās piezīmes, ko varēja saņemt sarunas laikā ar tiesnesi.

55 gadus vecajam Blatam vairs neesot tāda teikšana arī minūtes pārtraukumos, nereti tos vadot Džeimsam, kamēr treneris spēlētāja teiktajā noraugās no malas.

Džeimss atgriezās sastāvā pēc divu nedēļu pauzes (ceļgala savainojums) ar gūtiem 33 punktiem, bet Klīvlendas komanda 100:107 cieta zaudējumu, turklāt vienībai tas bija sestais pēc kārtas.

Uz papīra «Cavaliers» komanda ir starp Austrumu konferences potenciālajām līderēm, taču ar izcīnītām 19 uzvarām un 20 zaudējumiem šobrīd ieņem vien 6. vietu, tālu neatpaliekot no izslēgšanas spēļu robežas.

"I didn't know we could do that!" — Myles Brown (@mdotbrown)

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933