01.06.2015. 14:54
"Grand Prix Riga" pirmajā posmā BMX riteņbraukšanā vakar uzvaru elites grupā svinēja Elvis Puroms, savukārt "Rīgas kausa izcīņā" uzvarēja Edžus Treimanis.

"Rīgas kausu" elites klasē finālā iekļuva seši Latvijas pārstāvji -Edžus Treimanis, Rihards Veide, Ansis Uškaurs, Viktors Morozs, Kārlis Brikamnis un Kaspars Ernstons, kuriem konkurenci sastādīja divi Krievijas sportisti - Jevgeņijs Komarovs un Boriss Ponomarevs. Jau pēc starta vadībā izrāvās Treimanis, kurš kļūdas nepieļāva un izcīnīja pirmo vietu. Savukārt lielāko brauciena daļu otrais bija Komarovs, kurš gan pēdējā virāžā gandrīz izlaida savu vietu no rokām, taču tomēr pēdējā taisnē par nieka tiesu bija priekšā Rihardam Veidem. Savukārt kritienu piedzīvoja un astotais paliks Morozs.

"Rīgas kausu" M17+ klasē ieguva Kristaps Konrāds, otro un trešo atstājot attiecīgi Tomu Vasinu un Kristapu Ezīti. Savukārt komandu kopvērtējumā uzvara RRS/"Rīgas Favorīts" komandai, kuras rindās savās vecuma grupās labākos rezultātus uzrādīja Markuss Ozoliņš, Mikuss Freimanis, Reino Liepiņš, Kristers Apels, Edvards Tūters, Ralfs Vindelis, Toms Vasins, Ivars Svarinskis, Filips Krists Rozītis un Paula Kibare sastāvā. Otrajā vietā Maskavas komanda, bet trešā - Mārupe. Kopumā bija pārstāvēti 216 dalībnieki no 16 dažādām komandām.

Norisinājās arī "Grand Prix Riga" pirmais posms, kas bija Harija Oša piemiņas kausa izcīņa. Elites grupā visātrākais bija Elvis Puroms, kurš uzreiz pēc starta ieguva cienījamu pārsvaru un to droši nosargāja. Otrā vieta Kasparam Ernstsonam, bet trešo vietu saspringtā cīņā izrāva Ansis Uškaurs.

V. Sportists Komanda
1. E. Treimanis MŠA
2. J. Komarovs RUS (Maskava)
3. R. Veide MŠA
4. B. Ponomarevs RUS (Maskava)
5. A. Uškaurs RRS/Rīgas Favorīts
6. K. Ernstsons RRS/Rīgas Favorīts
7. K. Brikmanis Si-Zi/Smiltene BJSS
8. V. Morozs RRS/Rīgas Favorīts

Ar sacensību rezultātiem visās klasēs var iepazīties šeit

Video: LMT StraumeVieglatlētikas klubs Viļāni, biedrība Kultūras laukums 9, Viļāni, Viļānu n., LV-4650
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties