20.08.2017. 00:09

Baltijas "Top līgas" čempionātā jau tradicionāli tiks noteikta Baltijas spēcīgākā komanda. Arī dalībnieku loks nemainīgs: trīs Lietuvas varenie ("Baltrex", "Vairas", "Žalgiris") un Latvijas pārstāve "Transact Pro/Miesnieki".

Vietējai publikai par prieku, spēli krietni veiksmīgāk sāka mājinieki, kas jau otrajā minūtē guva piezemējumu, pēc kura iesita arī realizāciju. Dažas minūtes vēlāk "Vairas" padevās vēl viens septiņu punktu gājiens, un, kad spēlētas vēl nebija 10 minūtes, jau 14:0.

"Transact Pro/Miesnieki" spēja atgūties un spēku samēri izlīdzinājās. Puslaika izskaņā divus soda sitienus iesita Hardijs Nungurs, sadeldējot rezultāta starpību līdz astoņiem punktiem (14:6).

Otrajā puslaikā miesnieki tika arī pie diviem piezemējumiem (abos gadījumos izcēlās Guntis Cirša), taču mājinieki atbildēja ar to pašu. Pašā spēles izskaņā Nunguram bija teicama izdevība ar soda sitienu izraut vismaz bonusa punktu par rezultāta starpību, kas mazāka par septiņiem punktiem, taču sitiens nebija precīzs. 26:18 - Baltijas čempionāts sākts ar zaudējumu.

"Transact Pro/Miesnieki" galvenais treneris Uldis Bautris: "Bija diezgan lielas problēmas ar sastāvu, īsais rezervistu soliņš tomēr lika par sevi manīt. Ļoti slikti sākām - iespējams, pārāk daudz respektējām pretinieku. Pēc tam jau spēle aizgāja, labi kontrolējām bumbu. Autā varējām nospēlēt veiksmīgāk, grupu cīņā spēles sākumā iniciatīva bija pretiniekiem, bet spējam to pārņemt un mača izskaņā jau stūmām mēs. Ļoti patika, kā ar kāju nospēlēja Priede, arī pārējie ir jāuzteic. Žēl, ka netikām pie bonusa punkta, taču arī viņiem neļāvām to izcīnīt. Domāju, spēlētāji guva pozitīvas emocijas, arī skatītāju bija daudz."

"Transact Pro/Miesnieki" sākumsastāvs: 1. J. Skuja, 2. E. Cīrulis, 3. G. Cirša, 4. I. Liepiņš, 5. K. Garokalns, 6. J. Šimanskis, 7. A. Andersons, 8. E. Balodis, 9. E. Šefanovskis, 10. J. Priede, 11. H. Nungurs, 12. K. Kruskops, 13. R. Kokins, 14. K. Spalva, 15. G. Andersons. Uz maiņu laukumā devās: M. Kreicbergs, A. Mucenieks, J. Juškāns, A. Mantinieks.

Nākamā spēle "Top līgas" čempionātā jau pēc nedēļas - 26. augustā, kad izbraukumā ļoti svarīga spēle pret Kauņas "Žalgiri".

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga