15.11.2014. 16:46
Kontinentālajā hokeja līga (KHL) šodienas vienīgajā spēlē Austrumu konferences pastarīte Ņižņekamskas "Neftikhimik" mačā pret Čeļabinskas "Traktor" pēc pirmās trešdaļas bija vadībā ar 2:0, tomēr tad mājinieki "Traktor" guva sešus bezatbildes vārtus, kas ļāva svinēt visā mačā pārliecinošu uzvaru ar 6:2.

Šīs dienas vienīgajā KHL mačā tikās divas Austrumu konferences komandas - Čeļabinskas "Traktor" savā laukumā uzņēma Ņižņekamskas "Neftikhimik". Pirms šīs dienas spēles "Traktor" savā konferencē ieņēma 11. vietu ar 29 punktiem, kamēr "Neftikhimik" 13. vietā ar 23 punktiem.

Mača rezultātu 19. minūtē atklāja viesi, kad pēc lieliskas partnera piespēles ar plaukstas metienu vārtus guva Jegors Milovzorovs. Kad līdz pirmā perioda beigām bija palikušas deviņas sekundes, viesi dubultoja savu pārsvaru – 2:0.

Otrās trešdaļas sākumā 105 sekunžu laikā mājinieki guva trīs bezatbildes vārtus un izvirzījās jau vadībā – 3:2. Vēl pēc nepilnām četrām minūtēm mājinieku spēlētājs Konstantīns Panovs no vārtu priekšas, pielabojot partnera metienu, guva jau ceturtos vārtus. Pēc šiem zaudētajiem vārtiem "Neftikhimik" izdarīja vārtsargu maiņu, tomēr tas nepalīdzēja mainīt spēles gaitu un jau mača 35. minūtē "Traktor'' panāca jau 5:2.

Kad līdz mača beigām bija palikušas mazāk nekā divas minūtēs, mājinieki, spēlējot skaitliskajā vairākumā, guva sestos vārtus un uzstādīja spēles galarezultātu – 6:2. Pēc šī panākuma Čeļabinskas "Traktor" savā konferencē no 11. vietas pakāpās uz septīto.

Izmantotie resursi:khl.ru

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa