10.12.2013. 10:42

  • Dārziņš guvis gūžas savainojumu 2013. g. 27. septembris
  • Dārziņam kārtējais savainojums; «Traktor» cieš sagrāvi 2013. g. 26. septembris
  • Dārziņš realizē trīs «bullīšus»; «Traktor» uzvar «Amur» 2013. g. 20. septembris

Tas nozīmē, ka 48 stundu laikā Dārziņa līgumsaistības var pārņemt jebkura KHL komanda. Ja latvieti neizvēlēsies neviena no līgas vienībām, viņš nonāks Krievijas augstākās hokeja līgas (VHL) vienībā Čeļabinskas «Chelmet».

Zīmīgi, ka Čeļabinskas «Traktor» piektdien aizvadīs izbraukuma spēli pret Rīgas «Dinamo» hokejistiem.

Šīs sezonas 19 KHL mačos Dārziņš guvis 3 vārtus, izdarījis 3 rezultatīvas piespēles un nopelnījis negatīvu lietderības koeficientu -4.

Latvijas nacionālās izlases hokejists arī visu šo sezonu mocījās ar savainojumiem, tādēļ arī nav spējis sevi pienācīgi apliecināt «Traktor» komandā.

28 gadus vecais Dārziņš «Traktor» komandai pievienojās starpsezonas posmā, kad tika aizmainīts no Kazaņas «Ak Bars» vienības.

Traumu nomocītais Dārziņš divu sezonu laikā komandā kopumā aizvadīja tikai 57 mačus, kuros atzīmējies ar 12 vārtu guvumiem un 13 rezultatīvām piespēlēm.

Dārziņš šā gada pavasarī palīdzēja Latvijas izlasei pasaules čempionātā Helsinkos. Viņš septiņās spēlēs guva piecus vārtus un veica vienu rezultatīvu piespēli.ZAAO, SIA, Viļakas novads ZAAO, SIA, Viļakas novads Viļaka, Viļakas n.
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties