31.05.2015. 07:51
Ar traģisku negadījumu pēdējā ātrumposmā, kad bojā gāja trīs skatītāji, sestdien, 30. maijā Igaunijā noslēdzies šīs valsts rallija čempionāta trešais posms "Harju Rally".

Traģēdija notika pie kāda S-veida līkuma, kurā pagaidām nenoskaidrotu apstākļu dēļ lielā ātrumā avāriju piedzīvoja Sandera Seppa / Anta Ūstalu ekipāža. Seppa pilotētais "Renault Clio Ragnotti" ietriecies skatītāju pūlī, nogalinot trīs cilvēkus.

Tiek ziņots, ka bojā gājuši divi aptuveni 30 līdz 40 gadus veci vīrieši, kā arī kāda jaunāka sieviete, kurai varētu būt aptuveni 20 gadi. Organizatori presei apstiprina, ka bojā gājušie cilvēki atradušies zonā, kurā ir atļauts stāvēt un drošības noteikumus nav pārkāpuši.

Pēc traģiskā notikuma pēdējais ātrumposms tika atcelts un apbalvošanas ceremonija nenotika.

Seppa ekipāža pirms avārijas atradās vadībā savā klasē. Pēc mediķu pārbaudēm kļuva zināms, ka braucēji negadījumā nav cietuši.

Rallijā uzvaru guva Latvijas komandas ASRT pilots Sīms Plangi, kurš ir arī Latvijas čempionāta līderis. Viņš vadību pārņēma tikai pēdējā ātrumposmā, kad izstājās tā brīža līderis Rolands Murakas.

Sportisti no Latvijas Harju rallijā nepiedalījās.

Izmantotie resursi:DELFI - Värsked uudised Eestist ja välismaaltTrāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties