23.07.2012. 17:36
Anglijas Premjerlīgas futbola kluba "Tottenham Hotspur" vadība grasās piešķirt naudas sodu komandas pussargam Lukam Modričam, kurš vispirms neieradās uz komandas treniņiem, bet pēc tam arī nedevās līdzi pārējiem tūrē uz Losandželosu, kur aizvadīs pārbaudes spēles.

Horvātijas izlases pussargs Modričs pievienojās Totenhemas klubam 2008. gadā, kad "Spurs" par spēlētāju samaksāja tā bijušajam klubam Zagrebas "Dinamo" 16,5 miljonus sterliņu mārciņu. Lai gan spēlētājam ir spēkā līgums ar klubu vēl uz četrām sezonām, Modričs jau iepriekš vēlējies pamest komandu. Pirms gada Modričs gribēja pievienoties "Chelsea", šogad kārdinātāja vārds ir Madrides "Real".

"Real" esot gatava par Modriču maksāt 27 miljonus mārciņu, bet "Spurs" vēlas aptuveni 40 miljonus - summa, kādu pirms gada par Modriču piedāvāja "Chelsea". Tāpat interesi izrādot franču PSG, kam angļu prasītā summa noteikti lielas problēmas nesagādātu.

Neraugoties uz iespējamo kluba maiņu, "Spurs" lika Modričam ierasties treniņā gan pirms komandas aizbraukšanas uz ASV, gan arī tajā laikā. Futbolists treniņos nav ieradies. Komandas galvenais treneris Andrē Vilašs-Boašs jau paspējis kritizēt spēlētāju par šādu izgājienu: "Domāju, ka Modričam nav taisnības. Tas nostrādās pret viņu. Viņš ar šādu rīcību ir pasliktinājis situāciju, un kluba vadība ir ļoti nikna."

Kluba vadītājs Daniels Levijs jau tā šobrīd nav tai labākajā omā - viņa sieva ir sasirgusi, un šī iemesla dēļ Levijs jau kādu laiku ir otrpus okeānam.

Vilašs-Boašs atzinis, ka Modriča zaudējums komandai būs nozīmīgs: "Viņš ir labs, ļoti labs. Vēlējos pagājušajā vasarā viņu piesaistīt "Chelsea". Viņa aiziešana būs liels zaudējums. Viņš ir spēlētājs, kurš var izšķirt spēles gaitu."

Izmantotie resursi:R & D akustika, SIA Kurzemes prospekts 3, Rīga, LV-1067
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties