24.12.2013. 07:47
Anglijas Premjerlīgas kluba vadībai pietika ar divām spēlēm, lai nolemtu komandas galvenā trenera amatu uzticēt Timam Šērvudam. Ar kluba bijušo pussargu noslēgts 18 mēnešu līgums.

"Tottenham" pagājušajā nedēļā atlaida portugāļu speciālistu Andrē Vilašu-Boašu. Tas sekoja pēc kaunpilnas 0:5 sagrāves mājās pret "Liverpool". Londonas komanda šo sezonu sākusi salīdzinoši labi – Eiropas līgā sešas uzvaras tikpat mačos grupu turnīrā un Premjerlīgā 7. vieta, tikai sešus punktus atpaliekot no līderes "Liverpool".

Neskatoties uz to, Vilašs-Boašs tika atbrīvots no pienākumu pildīšanas. Portugāļa vadībā komanda Anglijas līgā spēlēja mazrezultatīvi, bez tam pēdējā laikā piedzīvoja vairākas sāpīgas neveiksmes (ieskaitot 0:6 pret "Manchester City"), uzvarot tikai divas no septiņām spēlēm. Bez tam Vilašs-Boašs neprata iespēlēt vairākus no vasarā par lielu naudu iegādātajiem spēlētājiem. Visspilgtākais piemērs ir argentīniešu uzbrūkošais pussargs Eriks Lamela, kurš no "Roma" tika iegādāts par 30 miljoniem mārciņu. Tiesa, mēļo, ka Vilašs-Boašs vairākus no vasarā nopirktajiem spēlētājiem, ieskaitot Lamelu, nemaz nav vēlējies pirkt – tas bijis kluba direktoru lēmums.

44 gadus vecais Šērvuds pie komandas stūres uz pārbaudes laiku stājās pagājušajā nedēļā. Viņa vadībā "Spurs" Līgas kausa ceturtdaļfinālā nenoturēja pārsvaru un ar 1:2 zaudēja "West Ham". Toties Premjerlīgas spēlē gūta 3:2 uzvara visos pār "Southampton". Pēdējais rezultāts ļāvis Šērvudam tikt pie pilna laika galvenā trenera amata. Šērvuda asistenti būs Kriss Ramzijs, Less Fērdinands un Štefens Froinds. Bijušais "Tottenham", "Blackburn" (šīs komandas sastāvā 1995. gadā uzvarēja Premjerlīgā) un Anglijas izlases pussargs Šērvuds līdz šim par galveno treneri vēl nebija strādājis.

"Trenera maiņu sezonas vidū veicām negribīgi, taču tas bija jādara kluba interesēs. Mums ir lieliska komanda, kas pelnījusi tādu treneri, kas spēs no spēlētājiem izspiest maksimumu. Mums paveicās, ka klubā jau ir tāds talantīgs treneris kā Tims. Ticam, ka viņam ir gan zināšanas, gan spējas, lai veicinātu komandas progresu," situāciju komentēja "Tottenham" priekšsēdētājs Daniels Līvijs.

Izmantotie resursi:Welcome to tottenhamhotspur.comFP Investment, SIA E.Melngaiļa 1a, Rīga, LV-1010
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties