22.10.2016. 16:27

''Tottenham Hotspur'' šosezon Anglijas Premjerlīgā ir vienīgā komanda, kas līdz pat devītajai kārtai cīnījusies bez zaudējumiem, piecas reizes uzvarot un trīs spēlējot neizšķirti. No vienības sastāva savainojumu dēļ izkrituši uzbrukuma līderis Harijs Keins un aizsargs Tobijs Alderveirelds, turklāt pirms spēles bija bažas par Denija Rouza gatavību iziet laukumā, tomēr viņš maču sāka pamatsastāvā. '"Bournemouth'' pagājušajā kārtā iznīcināja ''Hull City'' ar 6:1. Līdzīgi kā iepriekšējā spēlē arī šovakar mačam netika pieteikti Luiss Kuks un Marks Pugs, kuriem savainojumi, taču pieteikumā atgriezās Makss Gradels.

Mača sākumā abas komandas demonstrēja visai līdzīgu sniegumu, tomēr tas nebija arguments reālām vārtu gūšanas epizodēm. Laika gaitā bumbas kontroles pārsvaru pārņēma ''Tottenham'', taču nespēja atrast vājās vietas pretinieku aizsardzība un pa vārtiem sita relatīvi maz, kamēr ''Bournemouth'' meklēja iespējas pretuzbrukumos. Kādā no epizodēm ''Tottenham'' talantīgais centra pussargs Dele Alī izcīnīja bumbu laukuma centrā un tika garām diviem pretinieku spēlētājiem, taču bumbu pārtvēra Eriks Lamela, kurš veica nelielu skrējienu uz priekšu un sita pa vārtiem, trāpot pa staba un pārliktņa krustojumu. Nedaudz vēlāk Kristians Eriksens uztvēra bumbu tuvu pie pretinieku soda laukuma un negaidīti sita pa vārtiem, taču vārtsargs ar pūlēm bumbu atvairīja. ''Bournemouth'' puslaika beigu daļā sarīkoja nelielu virpuli pie viesu vārtiem, bet tā arī pie sitiena netika un pirmais puslaiks noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu.

Sākoties otrajam puslaikam, bīstamos uzbrukumos devās viesi. Vispirms spēcīgi no distances sita Ali un pēc brīža Lamela neveiksmīgi raidīja bumbu pāri vārtiem no labas pozīcijas. Mājinieki aktīvi presingoja, piespiežot vairākas reizes ''Hotspur'' pieņemt sasteigtus lēmumus. Spēle atkal izlīdzinājās un, godīgi sakot, bija sarežģīti prognozēt spēles iznākumu. Komandas galvenais treneris Maurisio Početīno bija spiests veikt taktiskas izmaiņas, smailē laižot Vensānu Jansenu, kurš nomainīja Sonu un visai blāvu spēli aizvadījušo Ali treneris aizstāja ar Musā Sisoko, kurš savukārt spēlēja flangā, Lamelu nobīdot uz centru. Pēc ilgāka pārtraukuma ''Hotspur'' izveidoja labu uzbrukumu, taču atkal nekā, jo uz maiņu nākušā Jansena sitiens bija pārāk vājš. Periodiski arī ''Bournemouth'' tika tuvāk pretinieku vārtiem, dodoties dažos bīstamos pretuzbrukumos, tomēr ne vienai, ne otrai komandai pretinieku vārtus neizdevās atslēgt un spēle noslēdzās 0:0.