02.09.2015. 22:05
Kontinentālajā hokeja līgā šodien norisinājās divas spēles. Pētera Skudras un Ģirta Ankipāna trenētā Ņižņijnovgorodas "Torpedo" divas reizes ielaida mazākumā un vienu reizi - vairākumā, izbraukumā ar 3:4 pēcspēles metienos piekāpjoties Čerepovecas "Severstal". Zaudētāju rindās ar vārtiem un piespēli izcēlās bijušais Rīgas "Dinamo" uzbrucējs Linuss Videls.

Kontinentālās hokeja līgas klubs Čerepovecas "Severstal" pirmajā trešdaļā ātri ieguva divu vārtu handikapu. Rezultātu lielajā vairākumā atklāja Jurijs Trubačovs, kurš ar metienu tukšos vārtos noslēdza perfektu kombināciju, bet pārsvaru mazākumā pēc vārtu apslidošanas dubultoja Dmitrijs Kagarļickis - 2:0.

Taču laukuma saimnieku prieki bija īsi, jo pēc 59 sekundēm Kārters Eštons bija pirmais pie atlēkušās ripas. 29. minūtē sasniegumu izdevās atkārtot Jevgeņijam Mozeram, un divi vairākumā gūtie vārti ļāva Ņižņijnovgorodas 'Torpedo" panākt izlīdzinājumu.

Vēl vairāk - pusotru minūti pirms otrās trešdaļas noslēguma, spēlējot četratā pret četriem, zviedru uzbrucējs Linuss Videls panāca 3:2 viesu labā. Ieguvis ripu pie kreisās apmales, viņš izmeta loku līdz zilajai līnijai, pats nonāca metiena pozīcijā un, lai gan atradās trīs sāncenšu ielenkumā, guva pirmos vārtus Ņižņijnovgorodas "Torpedo" rindās. Piektajā mačā tas Videlam jau bija sestais rezultativitātes punkts.

Tomēr noskaidrot uzvarētāju pamatlaikā neizdevās, jo 45. minūtē Anatolijs Ņikoncevs vairākumā meistarīgi pielika nūju partnera piespēlei un panāca 3:3. Tādējādi četri vārti tika gūti vairākumā, viena ripa iemesta mazākumā un viena - spēlējot četri pret četriem.

Pēcspēles metienus Čerepovecas "Severstal" izpildīja nevainojami - Trubačovs iemeta no neērtā satvēriena, bet Pāvels Bučņevičs izdarīja iespaidīgu māņu kustību un pēcāk trāpīja zem pārliktņa -, kamēr Ņižņijnovgorodas "Torpedo" divos no trim gadījumiem apturēja Jakubs Štēpāneks. Tādējādi laukuma saimnieki izcīnīja divus punktus - 4:3.

Dienas pirmajā spēlē pirmo uzvaru jaunajā sezonā izcīnīja Minskas "Dinamo", kas viesos ar 1:0 pieveica Helsinku "Jokerit", sāncenšiem sagādājot pirmo neveiksmi četros mačos. Par galvenajiem varoņiem kļuva Raiens Veske, kurš 4:30 minūtes pirms pamatlaika beigām tika pie atlēkušās ripas un no šaura leņķa ar neērto satvērienu atnesa panākumu, un vārtsargs Džefs Glāss, kurš tika galā ar 39 metieniem.

Vēl vairākas reizes viņam talkā nāca stabiņš, tāpat laukuma saimniekiem radās problēmas ar tikšanu pie ripas tukšu vārtu priekšā.