06.11.2017. 18:43

Spēlē starp Kazaņas „Ak Bars” un Ņižņijnovgorodas „Torpedo” pirmā trešdaļa aizritēja ar nelielu Kazaņas kluba pārsvaru, „Torpedo” hokejistiem atbildot ar bīstamajiem pretuzbrukumiem. Neskatoties uz vārtu gūšanas iespējām, abu komandu vārtsargi Emils Garipovs („Ak Bars”) un Staņislavs Gaļimovs („Torpedo”) palika nepārspēti. Otrās trešdaļas ievadā „Torpedo” palika skaitliskajā mazākumā pēc tam, kad par uzbrukumu galvas un kakla rajonā 2+10 noraidījumu saņēma Genādijs Stoļarovs. Taču, cīnoties mazākumā, „Torpedo” guva vārtus. Vidējā zonā ripu pārtvēra Dmitrijs Šuļeņins un piespēlēja Jevgeņija Mozeram, kurš iegāja pretinieku zonā un ar spēcīgu metienu vārtu augšējā stūrī panāca 0:1.

Otrās trešdaļas vidū „Torpedo” izdevās pārsvaru dubultot, kad pēc diagonālās piespēles ripu zem laukuma saimnieku vārtu pārliktņa trieca Ivans Zaharčuks (0:2). Nepilnas četras minūtes vēlāk laukuma saimnieki vienus vārtus atguva, no vārtu priekšas ripu vārtos pielabojot Ņikitam Jazikovam (1:2). Spēles otrajā trešdaļā „”Torpedo” hokejistiem izdevās izlīdzināt spēli, pat biežāk apdraudot pretinieku vārtus.

Trešā perioda piektajā minūtē viesi pēc Stoļarova 5+20 noraidījuma uz piecām minūtēm palika skaitliskajā mazākumā, taču pretinieku spiedienu izdevās izturēt. Spēles pamatlaika beigās „Ak Bars” aktīvi centās glābt spēli, divas minūtes pirms beigu signāla nomainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču „Torpedo” uzvaru nosargāja.

Kaspars Daugaviņš spēli aizvadīja „Torpedo” otrajā maiņā, laukumā pavadīja 20 minūtes un 38 sekundes, izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem, kā arī uzvarēja trīs iemetienus no deviņiem.

Maskavas „Dynamo”, spēlējot bez Mārtiņa Karsuma, savā laukumā nespēja gūt vārtus mačā pret Čerepovecas „Severstal”, piekāpjoties sāncenšiem ar 0:1. Vienīgos vārtus šajā mačā pirmās trešdaļas 16. minūtē guva Oļegs Jašins. Viens no galvenajiem tiesnešiem šajā mačā bija Eduards Odiņš.

Izmantotie resursi:: Континентальная Хоккейная Лига (КХЛ)