08.02.2015. 18:48
Pētera Skudras trenētā Ņižņijnovgorodas "Torpedo" vienība svētdien Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) spēlē ar rezultātu 3:2 savā laukumā apspēlēja Novokuzņeckas "Metallurg", izcīnot jau ceturto panākumu pēc kārtas.

"Torpedo" iepriekš sagrāva Ufas "Salavat Yulaev" (6:0) un uzvarēja arī Omskas "Avangard" (3:2), kā arī Astanas "Barys" (2:1). Šodien sērija tika pagarināta, mājās ar 3:2 apspēlējot arī Novokuzņeckas "Metallurg". Deniss Kazjonovs jau pirmajā minūtē izvirzīja mājiniekus vadībā, bet drīz vien viesi izlīdzināja.

12. minūtē par Ņikitas Popova noteikumu pārkāpumu pret Ņikitu Dvirečenski tiesnesis nozīmēja soda metienu. 23 gadus vecais uzbrucējs savu iespēju izmantoja, gūstot uzvaras vārtus (2:1). Otrajā trešdaļā komandas vēl apmainījās vārtu guvumiem un spēle noslēdzās ar 3:2 "Torpedo" labā.

"Torpedo" izcīnīja 18. uzvaru sezonā pamatlaikā un 25. uzvaru kopumā.

Citā spēlē cīņā par vietu astotniekā Čerepovecas "Severstal" ar 0:3 mājās atzina Novosibirskas "Sibir" pārākumu.