29.12.2017. 19:26

Eivrijs Bredlijs Detroitas komandai pievienojās tikai starpsezonā, bet pirms tam pārstāvēja Bostonas „Celtics”, ar ko kopā pavasarī cīnījās Austrumu konferences finālsērijā pret Klīvlendas „Cavaliers”. Finālsērijas laikā, 23. maijā, Bredlijs bija Klīvlendā, un saskaņā ar TMZ vēstīto kāda sieviete vēlāk vērsusies pie Bredlija, norādot, ka viņš viņu seksuāli izmantojis, kamēr viņa bijusi alkohola reibumā.

Pēc tam abas puses esot sākušas pārrunas par konfidencialitātes līguma noslēgšanu, kas liegtu sievietei publiski izpaust jelkādas detaļas par notikušo, kā arī liegtu viņai publicēt jebkādus fiziskos pierādījumus (video, fotogrāfijas vai audio ierakstus).

TMZ vēsta, ka līguma galīgā summa nav zināma, taču tā esot bijusi augsta. Vienubrīd abas puses esot bijušas gatavas vienoties par 400 tūkstošiem ASV dolāru, bet nav zināms, vai šī summa nav tikusi paaugstināta.

Bredlija advokāts Braiens Volfs noraidīja pieņēmumu, ka Bredlijs būtu pārkāpis likumu, taču nenoliedza, ka konfidencialitātes līguma esamību: „Bredlijs pilnībā noliedz savu saistību jelkāda veida likumpārkāpumos. Konfidencialitātes līgums specifiski norāda, ka Bredlijs nav veicis nekādas noziedzīgas darbības. Līguma vienīgais mērķis bija pasargāt viņa un viņa ģimenes reputāciju un privātumu.”

Volfs arī apliecināja, ka izmeklēs, kā ziņas par līguma esamību nonākušas mediju rīcībā, un ka izmantos pieejamās iespējas, lai vērstos tiesā pret vainīgajām personām.

Ne NBA, ne Detroitas klubs pagaidām nav oficiāli paudis viedokli par izskanējušo informāciju. 27 gadus vecais Bredlijs pēdējās spēles izlaidis traumas dēļ, bet kopumā ir viens no „Pistons” līderiem un šosezon izcēlies ar 15.7 punktiem vidēji spēlē. Nākamo spēli "Pistons" aizvadīs tieši pret Dāvja Bertāna pārstāvēto "Spurs".

Izmantotie resursi:NBA's Avery Bradley Paid Big Money to...Avery Bradley of Detroit Pistons denies sexual...Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties