02.12.2013. 14:11
Bijušā pasaules čempiona trijās dažādās svara kategorijās amerikāņa Džeimsa Toni (76-9-3, 46KO) menedžeris Stīvs Tanenbaums atklājis, ka saņēmis piedāvājumu no bijušā titula pretendenta Manuelu Čara (25-1, 15KO).

"Man piedāvāta Manuela Čara cīņa pret Džeimsu Toni 21.decembrī Hamburgā. Tā tiktu demonstrēta kanālā "Eurosport". Cīņa ieplānota 12 raundus gara un tās likme būtu vairākas WBC reģionālās jostas. Tiesa, pagaidām viņu piedāvājums ir tālu no Toni minimālajām prasībām. Tuvāko 24 stundu laikā mēs pieņemsim lēmumu, bet es jau ieteicu Džeimsam pieņemt šo cīņu, jo Čars atrodas sestajā vietā WBC rangā, kas ir laba iespēja pakāpties rangā pašam Džeimsam," sacīja amerikāņa menedžeris.

"Šobrīd Džeimss atrodas lieliskā formā, sver ap 100 kilogramiem. Viņš jau ir pavisam cits bokseris, ne tas, kurš pavasarī zaudēja Lukasam Braunam, sverot gandrīz 120 kilogramiem," uzsvēra Tanenbaums. "Vienīgā lieta, par ko uztraucas Toni cīņā pret Čaru ir tas, ka Vācijā viņš var tikt notiesāts. Viņš saprot, ka viņam jānokautē Čars, lai uzvarētu cīņu. Es Džeimsam teicu, ka jebkurā gadījumā tā ir laba iespēja, jo cīņu redzēs visa Eiropa. Pat, ja tiesneši viņam nozags uzvaru, viņš pēc tam vienalga saņems vairākus labus piedāvājumus."

Šogad Čars aizvadījis trīs cīņas, visās uzvarot priekšlaicīgi jau pirmo sešu raundu laikā. Pēdējā cīņā oktobrī Čars tika galā ar Denisu Bahtovu (36-9, 24KO), kurš cīņu pēc sestā raunda nevarēja turpināt savainojuma dēļ. 45 gadus vecais Toni pēdējās divas cīņas aizvadīja 14.novembrī turnīra "Prizefighter" ietvaros, ceturtdaļfinālā ar tehnisko nokautu uzvarot Metu Legu (6-2, 2KO), bet pusfinālā pēc punktiem zaudējot Džeisonam Gavernam (25-16-4, 11KO).

Izmantotie resursi:Новости бокса и MMA. Все новости бокса, UFC,...Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties