15.05.2014. 10:15
Kā pirmās Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīra konferenču finālos trešdien iekļuva Maiami "Heat" un Sanantonio "Spurs" komandas, kas savā starpā tikās pagājušās sezonas līgas finālā.Pašreizējie līgas čempioni "Heat"...

Pašreizējie līgas čempioni "Heat" savā laukumā ar 96:94 (23:22, 19:27, 24:26, 30:19) uzvarēja Bruklinas "Nets" komandu, kas Austrumu konferences pusfināla sērijā līdz četrām uzvarām ļāva triumfēt ar 4-1.

Piecas minūtes pirms spēles beigām "Heat" komanda atradās iedzinējos ar 83:91, tomēr tad veica 13:3 izrāvienu, kas izrādījās uzvaru nesošs. Lebrons Džeimss 20 no saviem 29 punktiem guva otrajā puslaikā, bet cīņas beigās aizsardzībā teicami nosedza "Nets" vienības līderi Džo Džonsonu.

Dveins Veids uzvarētāju labā guva 28 punktus, bet Džonsons viesu rindās izcēlās ar 34 punktiem.

Maiami klubs līdz savas konferences finālam ticis ceturto reizi pēc kārtas. Otrajā pusfināla sērijā pašlaik Indiānas "Pacers" ar 3-2 uzvar Vašingtonas "Wizards" komandu.

"Heat" komanda NBA izslēgšanas turnīra finālā cer iekļūt ceturto sezonu pēc kārtas.

Savukārt Rietumu konferences pusfināla sērijas piektajā mačā "Spurs" ar 104:82 (19:19, 32:25, 26:19, 27:19) savā laukumā pārspēja Portlendas "Trail Blazers" komandu, kas sērijā ļāva uzvarēt ar 4-1.

Jau pirmajā ceturtdaļā savu dalību spēlē traumas dēļ bija spiests pārtraukt viens no "Spurs" līderiem Tonijs Pārkers. Pašlaik nav zināms, cik francūža savainojums ir nopietns. Zināms, ka viņš traumējis paceles cīpslu.

Pa 22 punktiem uzvarētāju labā guva Kavi Leonards un Denijs Grīns, bet viesu rindās ar 21 punktu atzīmējās Lemarkuss Eldridžs.

Sanantonio klubs savas konferences finālā spēlēs trešo reizi pēc kārtas. Otrajā pusfināla pārī pašlaik Oklahomasitijas "Thunder" ar 3-2 uzvar Losandželosas "Clippers" komandu.