11.02.2014. 17:15

  • Tīrumai 11. vieta pēc olimpisko spēļu otrā brauciena vakar
  • Mūsu divnieku ekipāžas labāko desmitniekā pēdējos treniņbraucienos šodien
  • Mārtiņš Rubenis paziņo par karjeras beigšanu 2014. g. 9. februāris

Tīruma bija 11.pozīcijā arī pēc pirmdien veiktajiem pirmajiem diviem braucieniem. Trešajā viņa uzrādīja 12.laiku, pietuvojoties desmitās vietas īpašniecei Keitai Hensenai no ASV, no kuras viņa tagad atpaliek par 0,167 sekundēm.

Tīruma šobrīd par 2,756 sekundēm trīs braucienu summā atpaliek no līderes vācietes Natālijas Geisenbergeres, kura šosezon pirmo reizi karjerā triumfēja Pasaules kausa ieskaitē.

Savukārt cita Latvijas kamaniņu braucēja 18 gadus vecā Ulla Zirne pēc trim braucieniem nemainīgi ieņem 16.vietu, līderei piekāpjoties par 3,759 sekundēm. Pēc pirmā brauciena latviete bija 15.pozīcijā, bet turpinājumā atkāpās par vienu vietu. Trešajā braucienā viņai 15.laiks.

Pēc otrā brauciena uz otro pozīciju izdevās pakāpties Vācijas kamaniņu braucējai Tatjanai Hifnerei, kura savu pozīciju ir saglabājusi un pašlaik tautietei zaudē 1,049 sekundes. Trešā tikmēr ir amerikāniete Erina Hemlina, no Geisenbergeres atpaliekot par 1,218 sekundēm.

Labāko trijniekam tikmēr seko kanādietes Aleksa Gouga un Kimberlija Makrī.

Noslēdzošais - ceturtais - brauciens sāksies otrdien plkst.18.20 pēc Latvijas laika.

Trešdien risināsies sacensības divnieku ekipāžām, kurās Latviju pārstāvēs Andris un Juris Šici un Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš, bet ceturtdien paredzēta komandu stafete.

Jau ziņots, ka vīriešu sacensībās Mārtiņš Rubenis izcīnīja 10. vietu, Inārs Kivlenieks ierindojās 16. pozīcijā, bet Kristaps palika 21. vietā.

Olimpiskās spēles Krievijas kūrorta pilsētā risinās no 7. līdz 23. februārim.Vertikal-2017, SIA Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties