27.10.2016. 20:00

Tīmam 20 geimos bija 44(!) nepiespiestās kļūdas, regulāri šaujot garām no abām pusēm. Dominiks arī neizmantoja nevienu no septiņām breikbumbām.

No tām trīs viņam bija mača pēdējā geimā, kad Troickis servēja par uzvaru mačā. Serbijas tenisistam vairumā izspēļu bija jācīnās bez pirmās serves, bet Tīms to nespēja izmantot un divas no trim breikbumbām izniekoja ar kļūdām, pa reizei iesitot tīklā un bumbiņu raidot autā.

Tīms Austrijas nozīmīgākajā tenisa turnīrā piedalījās septīto reizi, šeit sakrājot itin pieticīgu 5-7 bilanci. Viņa labākais rezultāts Vīnē ir ceturtdaļfināls 2013. gadā. Tīms cenšas pirmoreiz karjerā kvalificēties "ATP World Tour Finals".

Konkurentu neveiksmes viņam ļauj pašam rudenī spēlēt neapmierinoši. Dominiks zaudējis četrus no pēdējiem sešiem mačiem, turklāt abas uzvaras gūtas pret "Challenger" līmeņa spēlētājiem – 193. numuru Vu Di Čendu turnīrā un 74. numuru Džeraldu Melceru šonedēļ.

Viens no Tīma konkurentiem cīņā par ceļazīmi uz "O2" arēnu Londonā šodien nepārvarēja 2. kārtas barjeru Bāzelē, kur Davids Gofāns ar 5:7, 3:6 zaudēja Huanam Martinam Del Potro. Gofāns 1. setā nespēja izmantot četras breika iespējas un seta pēdējā geimā salūza, savu servi zaudējot "sausā". Kopš septembra spēlējot bez brīvām nedēļām, spēka atspēlēties Gofānam nebija. Pagājušajā nedēļā Stokholmā uzvarējušais Del Potro tā guva jau septīto uzvaru pēc kārtas un revanšējās beļģim par pirms dažām nedēļām Šanhajā piedzīvoto zaudējumu trīs setu spēlē.

Saraksts bez Rafaela Nadala, kurš sezonu jau beidzis. Viņam ar 3300 punktiem ir 7. vieta.

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801