14.11.2015. 18:00
Sestdien, 14. novembrī, VTB Vienotajā līgā notika četras spēles. Jānis Timma izbraukumā Somijā guva 14 punktus, sekmējot Sanktpēterburgas "Zenit" uzvaru pār "Bisons Loimaa" basketbolistiem.

Pirms sestdienas spēles Vasilija Karasjova vīri bija izcīnījuši desmit uzvaras pēc kārtas. “Zenit” uzvarēja visās piecās Eirokausa spēlēs, tai skaitā izbraukumos Saratovā, Viļņā un Solnokā, kā arī apspēlēja visus pretiniekus VTB līgā. Somijā tika pievienots vienpadsmitais panākums.

“Zenit” basketbolisti nezaudēja nevienā ceturtdaļā, bet izšķirošo pārsvaru ieguva tikai pēdējās desmit minūtēs, kad sameta par 13 punktiem vairāk nekā laukuma saimnieki. Summā uzvara sanāca pārliecinoša – 62:83 (19:21, 15:21, 20:20, 8:21).

Jānis Timma spēlēja daudzpusīgi un rezultatīvi. Uzbrucējs 24:01 minūtē izcēlās ar 14 punktiem (2p 3/5, 3p 2/3, 1p 2/3), četrām izcīnītām bumbām zem groziem, divām rezultatīvām piespēlēm, trīs kļūdām, vienu pārķertu bumbu, četrām piezīmēm un diviem izprovocētiem pārkāpumiem.

14.11 VTB Bisons Loimaa – Zenit 62:83

Citās spēlēs “Cmoki Minsk” viesos pārspēja Ramūna Butauta trenēto “Astana” komandu (93:92), savukārt Čehijas čempioni “Nymburk” izbraukumā atzina “Krasny Oktyabr” pārākumu – 88:96.