20.11.2013. 11:01
Pēc vakar aizvadītās FIBA Izaicinājuma kausa C apakšgrupas spēles starp Vīnes ''Zepter'' un BK ''Ventspils'' (71:78) savos iespaidos par nospēlēto maču dalījās ventspilnieku galvenais treneris Roberts Štelmahers, uzbrucējs Jānis Timma un Austrijas nometnes pārstāvji.

BK ''Ventspils'' galvenais treneris Roberts Štelmahers: ''Zinājām, ka Vīnei ir spēcīga komanda. Atbraucām uz šejieni, lai atdotos par 100%, un mačam sagatavojāmies ļoti labi. Spēles laikā pieļāvām kļūdas, taču kopumā esam priecīgi par izcīnīto uzvaru. Katrs panākums ''EuroChallenge'' turnīrā ir svarīgs.''

BK ''Ventspils'' uzbrucējs Jānis Timma: ''Katra spēle izbraukumā ir smaga. Sākām pārāk maigi (soft) gan uzbrukumā, gan aizsardzībā. Otrajā ceturtdaļā sākām spēlēt labāk un agresīvāk. Esmu priecīgs par to, ka atguvāmies.''

Vīnes ''Zepter'' galvenais treneris Darko Ruso: ''Zaudējām maču, jo ļoti slikti aizvadījām otro ceturtdaļu. Centāmies atgriezties spēlē, taču mūsu kļūdas izšķīra cīņas likteni.''

Vīnes ''Zepter'' saspēles vadītājs Benedikts Daneks: ''Šodien spēlējām pret ļoti spēcīgu komandu. Otrajā ceturksnī pieļāvām pārāk daudz kļūdu, un tas arī galvenais iemesls, kāpēc zaudējām...''