11.09.2016. 16:46
Latvijas basketbolisti svētdien, 11. septembrī, sacenšas pārbaudes spēlēs Spānijā un Vācijā. Jānis Timma kļuva par rezultatīvāko spēlētāju Sanktpēterburgas "Zenit" zaudējumā pret "FC Barcelona".

Sanktpēterburgas “Zenit” nedēļas pirmajā pusē noslēdza divarpus nedēļu treniņnometni Serbijā. Sekoja viens treniņš mājās un lidojums uz nākamo treniņnometni Spānijā, kur divu nedēļu laikā paredzēts aizvadīt astoņas pārbaudes spēles.

Svētdien “Zenit” devās uz katalāņu pilsētu Monsonu divu stundu brauciena attālumā no Barselonas, agrā pēcpusdienā piekāpjoties Eirolīgas klubam “FC Barcelona” ar rezultātu 61:63. Spēles liktenis izšķīrās pamatlaika pēdējā minūtē, kurā veiksmīgāki bija katalāņu basketbolisti.

Jānis Timma kļuva par rezultatīvāko spēlētāju laukumā. Latvijas valstsvienības uzbrucējs 27:04 minūtēs guva 16 punktus (2p 5/7, 3p 2/6), izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, pārķēra divas bumbas, bloķēja vienu metienu un nopelnīja lietderības koeficientu 11.

Barselonas jaunpienācējs Rodions Kurucs pirmajā puslaikā laukumā pavadīja 03:26 minūtes, izdarīja vienu metienu (3p 0/1), izcīnīja vienu atlēkušo bumbu aizsardzībā, vienu reizi kļūdījās un saņēma vienu personisko piezīmi.