07.12.2013. 10:14
Basketbola kluba „Ventspils” līderi Jāni Timmu uz interviju bija aicinājuši BBL.net pārstāvji, kuri apsveica Timmu ar iegūto novembra BBL MVP balvu un pārrunāja viņa piedzīvoto NBA Vasaras līgā un domas par dalību Latvijas izlasē.

Sarunā ar BBL.net 21 gadu vecais basketbolists Jānis Timma atzina, ka šobrīd situācija „Ventspils” komandā ir sarežģīta, jo vairāki spēlētāji ir guvuši savainojumus un nespēj palīdzēt komandai. Joprojām arī pietrūkst viena garā spēlētāja, tāpēc Timma atteicās salīdzināt šī gada komandas spēku ar pagājušās sezonas, tiesa, viņš tāpat pauda pārliecību, ka „Ventspils” galvenais mērķis Baltijas basketbola līgā ir čempionu tituls.

Novembra mēnesī Timma ieguva BBL MVP balvu, taču skaidrus iemeslus, kādēļ tieši šis mēnesis izdevās tiks labs, spēlētājs nezināja: „Grūti pateikt, kāpēc novembris izdevās labāks nekā iepriekšējais mēnesis. Gatavojos katrai spēlei kā ierasti, jo zināju, ka tās tāpat būs grūtas. Mūsu komanda ir jauna, un mūsu sniegums ir samērā viļņains.”

Savukārt vasarā pavadīto laiku Memfisas „Grizzlies” sastāvā NBA Vasaras līgā Timma atminās kā kaut ko vēl nebijušu: „Šī vasara bija kas tāds, ko vēl nekad nebiju piedzīvojis, un varu tikai novēlēt katram basketbolistam šādas sajūtas, jo tās vēl vairāk motivē, kā arī pierāda, cik daudz var sasniegt ar smagu darbu un ticību.”

„Protams, žēl, ka nevarēju palīdzēt Latvijas izlasei,” saka Timma, „taču jūtu, ka vēl neko neesmu zaudējis un vasaras treniņos, kad biju kopā ar komandu, kļuvu tikai labāks.”

Timma cenšas sekot „Grizzlies” komandas sekmēm NBA, kā arī izsaka pateicību tās treneriem un personālam par ieguldīto darbu viņa pilnveidē, savukārt, par nākotnes plāniem runājot, „Ventspils” basketbolists cerīgi izsakās par dalību izlases rindās nākamajā Eiropas čempionātā un pauž apņēmību ar kļūt par stabilāku spēlētāju.

Intervija pilnā apjomā un oriģinālvalodā:Timma: "Our goal is to defend the...Beach tenis, volejbola laukums Jaunmārupe, Mazcenu aleja 6a, Mārupes n., LV-2166
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties