07.10.2015. 22:38
VTB Vienotās līgas (VTB) regulārās sezonas turnīra ietvaros šovakar norisinājās četras spēles. Latvijas izlases uzbrucējs Jānis Timma ar 20 punktiem palīdzēja uzvaru gūt Sanktpēterburgas ''Zenit'', bet ''Tsmoki-Minsk'' ļoti negaidīti viesos ar 91:83 pārspēja Kazaņas ''Unics''.

Sanktpēterburgas ''Zenit'' VTB līgas sezonu iesāka ar ļoti rezultatīvu spēli pret ''Enisey'' - 104:92. Arī šis vakars nebija izņēmums, un ''Zenit'' bija tuvu, lai gūtu 100 punktus. Pēc puslaika ''Zenit'' bija vadībā ar 53:38, bet spēles otrajā puslaikā pārsvars gandrīz tika izlaists. Sešas sekundes pirms beigām ''Krasnij Oktyabr'' pietuvojās līdz minimumam, bet pēdējā sekundē pat tika pie iespējas uzbrukt, bet Tonijs Mičels netrāpīja pustālo - 94:93 par labu ''Zenit''.

Jānis Timma arī šajā spēlēs devās Sanktpēterburgas komandas sākumsastāvā un nospēlēja 28:29 minūtes. Šajā laikā Jānis guva 20 punktus (divpunktnieki - 4/4, tālmetieni - 4/6), savāca vienu atlēkušo bumbu un nopelnīja četras personīgās piezīmes. Ar Timmu laukumā ''Zenit'' uzvarēja ar plus trīs.

Lielāko sensāciju jaunajā sezonā sagādāja ''Tsmoki-Minsk'' basketbolisti, kuri trešajā ceturtdaļā Kazaņas ''Unics'' grozā salādēja 31 punktu un visā spēlē pieveica pretinieci ar 91:83. Pieci spēlētāji uzvarētājiem guva vismaz desmit punktus, bet rezultatīvākais ar 16 bija Branko Mirkovičs. Kīts Lenfords Kazaņas sastāvā izcēlās ar 24 punktiem.

Somu ''Bisons'' šovakar nebija nekādu iespēju pret ''Himki'' - 62:81. Aleksejs Šveds savas komandas uzvaru sekmēja ar 20 punktiem, astoņām atlēkušajām bumbām un piecām rezultatīvām piespēlēm. ''Bisons'' rindās ar 15 punktiem izcēlās Martins Zeno.

Negaidītu zaudējumu piedzīvojusi ''Lokomotiv'', kas viesos ar 74:76 piekāpās čehu ''Nymburk''. Lielāko spēles daļu Krasnodaras komanda bija vadībā, taču izšķirošo nogriezni mājinieki pamanījās uzvarēt ar 28:17, tādā veidā arī nodrošinot sev panākumu. Maiks Diksons ''Lokomotiv'' sastāvā salādēja 31 punktu, bet viesiem ar 17 punktiem un astoņām bumbām zem groziem labākais bija Viktors Klavers.

Izmantotie resursi:Главная | Единая Лига ВТБ

Citronmuiža, biedrība Rauna, Vidzemes 13-7, Raunas p., Raunas n., LV-4131