10.07.2014. 01:11
Latvijas basketbolists Jānis Timma, kurš Memfisas "Grizzlies" sastāvā šobrīd piedalās NBA vasaras līgā Orlando, izteicies ASV medijiem, ka vēlas parādīt klubam savu izaugsmi un ka gaida savas spēles laika pieaugumu.

"Vēlos parādīt, cik ļoti esmu pielicis savā sniegumā. Šobrīd vienkārši gaidu, kad man tiks atvēlēts ilgāks spēles laiks," sacījis Jānis Timma, kurš iepriekšējā vasaras līgas spēlē laukumā pavadīja vien septiņas minūtes.

"Galvenās lietas, ko "Grizzlies" treneri vēlas no manis redzēt, ir spēle aizsardzībā un darbība ātrajos uzbrukumos. Viņi zina, ka es varu gūt punktus, taču šobrīd vēlas novērtēt manas spējas aizsardzībā. Vienkārši gaidu savu iespēju, lai tās parādītu."

Nākamo vasaras līgas spēli Timma un "Grizzlies" aizvadīs naktī uz piektdienu (2:00 pēc Latvijas laika), kad spēkosies ar Hjūstonas "Rockets". NBA apskatnieks Ronalds Tillerijs gan norādījis, ka Timma jebkurā gadījumā neiekļūs komandas sastāvā šajā NBA sezonā, taču "Grizzlies" ar viņu rēķinās ilgtermiņā. Kluba pārstāvji arī esot izteikuši cerību, ka nākamajā sezonā Timma spēlēs kādas spēcīgākas Eiropas līgas komandā.

Izmantotie resursi:Stokes strong on the boards for Grizzles |...Balance Gym, sporta klubs Prūšu 46, Rīga, LV-1057
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties