11.02.2015. 17:30
Dominiks Tīms nākamajā mačā pēc Ernesta Gulbja uzvarēšanas bija pagalam nevarīgs un Roterdamas 2. kārtā ar 1:6, 3:6 kapitulēja ukrainim Sergijam Stahovskim.

Dominikam Tīmam nieka 62 minūtes ilgušajā mačā (1. setu Tīms zaudēja 19 minūtēs!) lielākā problēma bija otrā serve – ar to uzvarēti astoņi punkti (no 21). Austrieša dienu vēl nelāgāku padarīja Sergija Stahovska lieliskā spēle svarīgākajos punktos. Ukrainas tenisists atspēlēja visas sešas breikbumbas, bet pats realizēja 4/10.

Stahovskis "ATP World Tour 500" līmeņa ceturtdaļfinālu sasniedzis pirmo reizi kopš 2011. gada, kad viņš labāko astoņniekā iekļuva Dubaijā. Nākamais pretinieks, visticamāk, būs turnīra otrais numurs Milošs Raoničs.

2009. gada čempions Endijs Marejs pirmajā mačā kopš ceturtā zaudējuma "Australian Open" finālos samērā viegli tika galā ar Nikolā Maū – 6:3, 6:2. Francūzis izturēja tikai piecus geimus, kad pirmo reizi tika nobreikots. Marejam mača beigās gadījās misēklis, 2. setā pie rezultāta 5:0 nespējot izservēt maču. Marejs pirms sešiem gadiem Roterdamas finālā ar 6:3, 4:6, 6:0 pieveica Rafaelu Nadalu, bet pērn ceturtdaļfinālā kapitulēja Marinam Čiličam – 3:6, 4:6.

Šonedēļ Roterdamā spēlēja tikai divi mājinieki – Robins Hāse un Džese Huta Galungs. Nevienam no viņiem neizdevās tikt tālāk par 1. kārtu. Nīderlandes tenisisti Roterdamā nav uzvarējuši jau 17 gadus. Pēdējais vietējais čempions šeit bija 1998. gadā, kad triumfēja Jans Sīmerinks. Iepriekšējā gadā nepārspēts palika Ričards Krajičeks.