13.03.2015. 06:08

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Pirmais trijnieks ir mērķis FK Jelgava'', FK ''Liepāja'' un Jūrmalas ''Spartakam''. Uz ceturto vietu tieksies BFC ''Daugavpils'', uz piekto - FS ''Metta''/LU, uz sesto - FB ''Gulbene''.

''Gaidu spēcīgu cīņu. Komandas ir pastiprinājušās. Mūsu mērķis ir pirmā vieta, Latvijas kauss un sekmīga spēle Čempionu līgā,'' sacīja FK ''Ventspils'' sporta direktors Andrejs Butriks.

''Kopš kluba dibināšanas mums mērķis vienmēr ir bijis viens - zelta medaļas Latvijas čempionātā,'' sacīja ''Skonto'' direktors Askolds Uldriķis. ''Centīsimies iegūt ari Latvijas kausu, gatavojam dokumentus, lai varētu startēt eirokausos, jo viena gada diskvalifikāciju esam izcietuši.''

''Čempionāts sagaidāms neprognozējams. Būs spilgti atklājumi. Pērn bijām trešie, un šogad vietu centīsimies nosargāt,'' norādīja FK ''Jelgava'' galvenais treneris Vitālijs Astafjevs.

''Ceru, ka gan atklāšanas spēle, gan viss čempionāts izdosies labi. Kluba mērķi un uzdevumi ir cīnīties par augstākajām vietām. Ceru, ka būsim trijniekā,'' teica FK ''Liepāja'' galvenais treneris Viktors Dobrecovs.

''Kluba vadība devusi mums uzdevumu iekļūt trijniekā. Vēlamies nospēlēt labāk nekā iepriekšējā un nesarūgtināt līdzjutējus,'' paziņoja Jūrmalas ''Spartaka'' galvenais treneris Romāns Pilipčuks.

''Mūsu komanda jau ir pierādījusi, ka ir cienīga spēlēt virslīgā. Vadība uzstādījusi mērķi iekļūt četriniekā,'' pastāstīja BFC ''Daugavpils'' galvenais treneris Kirils Kurbatovs, kurš uzsvēra, ka viņa klubs ir jauns klubs, bet panākumi spēlētājiem dos papildus motivāciju.

''Mums ir jāuzstāda jauns rekords, jo līdzšinējais ir astotā vieta virslīgā, bet tagad ar šādu vietu nepietiks, lai paliktu tajā,'' sacīja FS ''Metta''/LU galvenais treneris Andris Riherts. ''Mūsu mērķis ir piektā vieta.''

''Saprotam, ka būs grūti. Minimālais uzdevums mums būs saglabāt vietu virslīgā, bet maksimālais - iekļūt sešiniekā,'' informēja virslīgā atgriezušās FB ''Gulbene'' galvenais treneris Vladimirs Pačko.

Astoņas komandas četros apļos spēlēs līdz novembrim. Astotās vietas ieguvēja izkritīs uz pirmo līgu, bet septītās vietas ieguvēja aizvadīs pārspēles ar otru labāko pirmās līgas komandu.Nodens, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties