18.07.2016. 10:04
Kontinentālās hokeja līgas klubā Sanktpēterburgas SKA atgriezies uzbrucējs Viktors Tihonovs, kurš parakstījis līgumu uz vienu sezonu.

2014. gadā Viktors Tihonovs kļuva par pasaules čempionāta rezultatīvāko spēlētāju, desmit mačos izceļoties ar astoņiem vārtu guvumiem un 16 punktiem. Nākamajā sezonā kopā ar Sanktpēterburgas SKA izdevās uzvarēt Kontinentālās hokeja līgas Gagarina kausa izcīņā, un 28 gadus vecais uzbrucējs nolēma vēlreiz pārcelties uz Ziemeļameriku.

Tihonovs parakstīja līgumu ar Nacionālās hokeja līgas čempioni Čikāgas "Blackhawks", tomēr 11 spēlēs pie punktiem netika un nonāca Arizonas "Coyotes" rīcībā. Šajā sistēmā viņš centās ielauzties pirmajā reizē otrpus okeānam, un arī šoreiz sekmes nebija labākas - 39 mači, trīs vārti un trīs piespēles, negatīvs lietderības koeficients -6.

Tādējādi Rīgā dzimušais uzbrucējs pieņēmis lēmumu atgriezties Krievijā un pievienoties Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītajai Sanktpēterburgas SKA, ar kuru vienošanās noslēgta uz vienu sezonu.

Pasaules kausa hokejā, kas norisināsies no 17. septembra līdz 1. oktobrim, laikā Sanktpēterburgas SKA rīcībā nebūs gan treneru, gan vairāku līderu laukumā. Krievijas mediji vēsta, ka Znaroka aizvietotājs jau atrasts - 67 gadus vecais Pjotrs Vorobjovs, kurš nākamajā sezonā vadīs SKA fārmklubu Krievijas pēc spēka otrajā līgā.

Skarbais Vorobjovs, kurš 2006. gada pasaules čempionātā Rīgā vadīja Latvijas valstsvienību, Kontinentālajā hokeja līgā pēdējoreiz strādāja 2014. gadā, kad februāra ievadā veselības problēmu dēļ pameta Jaroslavļas "Lokomotiv" galvenā trenera amatu.

Izmantotie resursi:СПОРТ-ЭКСПРЕСС – спортивный интернет-сайт №1 в...Dzenes L. fizioterapeites prakse Ainažu 6, Rīga, LV-1024
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties