05.10.2017. 19:19

Vārti: 10:45 Kopeikins (Moziks) 1:0, 27:50 Žerdevs (Zīle, Meija) 1:1, 34:48 Petrakovs (Kulagins) 2:1, 55:50 Afinogenovs (Semjonovs) 3:1, 59:08 Švecs-Rogovojs (Horaks) 4:1Vārtsargi: Birjukovs - Kalniņš

60' ''Dinamo'' izmisīgi mēģina atspēlēties, trīs minūtes pirms beigām nomaina Jāni Kalniņu, ''Vityaz'' vēl nopelna noraidījumu, bet punktu spēlei ar metienu tukšos vārtos pieliek Artjoms Švecs-Rogovojs. Spēle noslēgusies!

56' ''Vityaz'' bija nepieciešamas 30 sekundes - pa kreiso malu lielisks reids padodas Maksimam Afinogenovam, kurš noslēgumā raida ripu vārtu augšējā daļā.

56' Nevajadzīgs Ginta Meijas noraidījums laukuma vidusdaļā samazina rīdzinieku iespējas izglābties.

51' Žerdevs izbrīvē sev metiena pozīciju - atkal lieliski spēlē Birjukovs.

45' Pārsvars joprojām rīdziniekiem, kuri daudz spēlē pretinieku aizsardzības zonā, ripa gan ceļu līdz vārtiem nespēj atrast.

42' ''Vityaz'' iegūst vairākumu, taču trīs sekundes vēlāk divas minūtes nopelna Romāns Horaks. Komandas spēlē vienādos sastāvos.

40' Pēdējās minūtes aizrit līdzīgā cīņā, abas komandas itin aktīvi lien uz vārtiem, taču rezultāts vairs nemainās.

35' Aleksandrs Kulagins labi nospēlē rīdzinieku zonā, no aizvārtes piespēlē Ivanam Petrakovam, kurš no neērtās ar vieglu metienu pārspēj Kalniņu. 1:2

33' Arī pēc gūtajiem vārtiem ''Dinamo'' tiek pie labās iespējām, taču nespēj tās izmantot un pārņemt vadību.

28' ''Dinamo'' spiediens beidzot noslēdzas ar gūtiem vārtiem - Kristaps Zīle izpilda spēcīgu metienu, ripa vārtu priekšā, ar kāju veikli to uz malu pasit Gints Meija, un Nikolajs Žerdevs ātri pārvirza ripu tukšajā vārtu stūrī.

26' Ar individuālām darbībām lieliskā metiena pozīcijā nonāk Indrašis, taču kārtējo reizi teicami spēlē Birjukovs.

24' Noteikumu pārkāpums pret Miku Indraši, bet vēl pirms tam grūdiens ar nūju no Roberta Lipsberga. Komandas spēlēs vienādos sastāvos.

23' Ar ripu vairāk spēlē rīdzinieki, ar ko gan nepietiek, lai izveidotu kādu bīstamu momentu.

20' Izskaņā ''Dinamo'' vēlreiz iespēja spēlēt piecatā pret četriem, bet lielisku sniegumu demonstrē Mihails Birjukovs, kurš efektīgā stilā tver ripu pēc spēcīga Kristapa Zīles metiena. Pirmā trešdaļa noslēgusies!

16' ''Dinamo'' pēdējās minūtēs liels pārsvars, izdodas iegūt vairākumu, kurā gan vairāk par vienu Karla Stolerija metienu no zilās līnijas izveidot nespējam.

11' Rīdziniekiem divi noraidījumi pēc kārtas, un otro ''Vityaz'' izmanto - labs metiens Aleksejam Kopeikinam, un ripa ielido tuvajā vārtu stūrī. 0:1...

6' ''Dinamo'' nespēj izmantot iespējas skaitliskajā vairākumā, un uzreiz izveidojas moments pie Kalniņa vārtiem, un vārtsargs atkal spēlē lieliski.

3' Ātrs hokejs pirmajās minūtēs, kas beidzas ar kļūdu aizsardzībā, un Aleksandrs Kulagins nonāk vienatnē pret Jāni Kalniņu, kurš spēj glābt ''Dinamo'' no vārtu zaudēšanas.

1' Spēle sākusies!

Rīgas ''Dinamo'' zaudējusi pēdējās 13 spēles, bet pirms pāris dienām izcīnīja vienu punktu pret spēcīgo Maskavas CSKA. Šovakar neveiksmju sēriju rīdzinieki mēģinās pārtraukt Podoļskā.

Jānis Kalniņš (Mants Armalis); Karls Stolerijs – Krišjānis Rēdlihs, Aleksandrs Jerofejevs – Ansi Salmela, Kristaps Zīle – Nerijus Ališausks, Viljams Rens; Miķelis Rēdlihs – Brendons Makmilans – Denijs Kristo, Nikolajs Žerdevs – Māris Bičevskis – Gints Meija, Miks Indrašis – Ņikita Jevpalovs – Roberts Lipsbergs, Koltons Gilīss – Vitālijs Pavlovs – Gunārs Skvorcovs, Emīls Ģēģeris.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]