22.07.2016. 09:00
TVNET sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume piedāvā piektdien, 22. jūlijā plkst. 10.00 tiešraidē skatīties raidījumu «Vidējais latvietis pret Olimpisko» par Rio Olimpisko spēļu dalībniekiem, pludmales volejbolistiem Aleksandru Samoilovu un Jāni Šmēdiņu.

Tiešraide: vidējais latvietis pret olimpiešiem Samoilovu un Šmēdiņu

Sporta žurnālists Edgars Buļs raidījumā pārstāvēs vidējo latvieti un laukumā tiksies ar 2014. un 2015. gada Pasaules ranga līderiem pludmales volejbolā. Skatītājiem būs iespēja tiešraidē uzzināt vairāk par pludmales volejbolu, iepazīties ar sportistiem un viņu treneri, kā arī sekot līdzi, kā notiek treniņš Jūrmalā un gatavošanās Olimpiskajām spēlēm.

Saistītie raksti

Tiešraižu sērija «Vidējais latvietis pret Olimpisko» ir veltīta sportistiem, kuri šovasar pārstāvēs Latviju 2016. gada Vasaras Olimpiskajās spēlēs Riodežaneiro. Tiešraižu skatītājiem būs iespēja ne vien uzzināt vairāk par attiecīgo sporta veidu un sportistu, bet arī redzēt vidējo latvieti uz savas ādas izbaudām olimpieša spēku.

Tiešraižu sērija turpināsies pirmdien, 25. jūlijā plkst. 10.00 ar raidījumu par Māri Štrombergu, divkārtējo Olimpisko spēļu čempionu BMX riteņbraukšanā un 27. jūlijā plkst. 11.00 - par šķēpmetēju Zigismundu Sirmo.

LASI CITUR: Raidījums «Vidējais latvietis pret Olimpisko» skatāms arī mobilajā televīzijā LMT Straume - lietotnē un internetā

Latvijas iedzīvotāji aicināti atbalstīt mūsu sportistus, piedaloties Twitter diskusijā un lietojot tēmturi #LatvijaRIO.Bulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties