11.04.2014. 18:00
Vārti: 25:21 Lahti (Tupurainens, Martinens) 1:0, 29:54 Savinainens (Karalahti, Mentile) 2:0, 35:48 A. Širokovs 2:1, 43:48 Kīskinens (Hitonens, Lindels) 3:1, 44:17 Tupurainens (Pakarinens, Nokivo) 4:1, 53:15 Virtanens (Karalahti, Mentile) 5:1Soda minūtes: 2:10Vārtsargi:Jūse Saross- Jānis Kļaviņš

60': Spēle noslēgusies ar Somijas uzvaru 5:1 pār Latviju.

54': Somija panāk 5:1. Mājinieku kapteinis Leo Komarovs pretuzbrukumu pārvērš pozicionālā izspēlē, un pēc trim piespēlēm Peteri Virtanens ripu triec latviešu vārtos.

45': Somijas valstsvienība palielina pārsvaru līdz 4:1. 29 sekundes pēc Tuomasa Kīskinena vārtu guvuma izceļas Jani Tupurainens, kurš ceļā uz Latvijas vārtiem apsteidza Ediju Brahmani, bet ar Jāni Kalniņu galā tika no tuvas distances.

44': Somijas izlase vēlreiz dubulto pārsvaru - 3:1. Tuomass Kīskinens laužas pa labo malu, tuvojas laukuma centram un ar metienu pretkustībā pārspēj Jāni Kalniņu.

41': Sākusies noslēdzošā trešdaļa.

40': Noslēgusies otrā trešdaļa.

39': Somi ripu Jāņa Kalniņa sargātajos vārtos mēģina iestumt kopā ar vārtsargu, bet centieni ir neveiksmīgi. Latvijas izlase spēlē pilnā sastāvā.

37': Guntis Galviņš nopelna noraidījumu. Latvijai tas ir ceturtais, kamēr vairākumā vēl nav spēlēts.

36': Latvijas izlase samazina deficītu līdz minimumam - 1:2! Aleksejs Širokovs aizsardzības zonā pārtver piespēli, izraujas vienatnē pret sāncenšu vārtsargu, kuru pārspēj ar metienu starp kājsargiem. Uzbrucējam tas ir 25. rezultatīvais metiens izlases rindās.

33': Latvijas izlase spēlē pilnā sastāvā.

31': Noteikumus pārkāpj Juris Štāls, Latvijas izlasei vēl viens mazākums.

30: Somija dubulto pārsvaru - 2:0. Izgājienu vienatnē pret Jāni Kalniņu ar metienu no neērtā tvēriena realizēja Veli Mati Savinainens.

29': Latvijas valstsvienība iztur arī otro mazākumu.

27': Divas minūtes par rupjību saņem Edijs Brahmanis.

26': Somijas izlases spiediens vainagojas panākumiem - 1:0. Mika Lahti pietuvojas Latvijas izlases vārtiem, saņem ripu un netraucēts izdara rezultatīvu metienu.

25': Jani Tupurainens izlaužas līdz vārtu priekšai, taču Juris Štāls pagūst iztraucēt metienu un Jānis Kalniņš ripu atvaira ar kājsargu.

21': Sākusies otrā trešdaļa.

20': Pirmā trešdaļa noslēgusies.

19': Somijas izlases uzbrucējs viegli tiek līdz metienam no neērtā tvēriena, bet ripa lido virsū Jānim Kalniņam.

15': Metienu no šaura leņķa izdara Juris Štāls, taču ripu viegli savāc sāncenšu vārtsargs.

11': Latvijas izlase turpina aizsargāties. Pateicoties Jānim Kalniņam, kurš ir labākais spēlētājs laukumā un darbojas pārliecinoši, joprojām ir bezvārtu neizšķirts.

7': Latviešiem izdodas izturēt mazākumu, lai gan laukuma saimnieki kontrolēja ripu un izdarīja vairākas bīstamas piespēles gar vārtiem.

5': Jēkabs Rēdlihs atstāj Latvijas valstsvienību mazākumā.

4': Somijai pirmais lieliskais moments. Pēc pirmā Leo Komarova metiena uzdevumu augstumos ir Jānis Kalniņš, bet pēc otrā raidījuma Latvijas izlasei talkā nāk vārtu stabs.

1': Spēle ir sākusies, Latvijas vārtos Jānis Kalniņš, Somijai - Jūse Saross

Latvija:  #33 Jānis Kalniņš (#1 Rihards Cimermanis); #2 Rodrigo Laviņš, #3 Jānis Jaks, #6 Agris Saviels, #13 Guntis Galviņš, #14 Jēkabs Rēdlihs, #22 Mārtiņš Gipters, #77 Mārtiņš Porejs, #88 Maksims Širokovs; #17 Aleksejs Širokovs, #18 Artūrs Ozoliņš, #22 Artūrs Kuzmenkovs, #25 Andris Džeriņš, #40 Miks Lipsbergs, #51 Edgars Kļaviņš, #59 Edijs Brahmanis, #60 Juris Štāls, #71 Roberts Bukarts, #73 Gunārs Skvorcovs, #91 Roberts Jekimovs, #95 Juris Upītis, #96 Māris Bičevskis.

Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Uzvaras bulvāris 10, Rīga, LV-1048