29.09.2015. 19:10
Vārti: 13:55 Indrašis (Dārziņš) 0:1Soda minūtes: 0:4Vārtsargi: Miko Koskinens (no 13:55 Iļja Ježovs) - Jūakims Ēriksons

20': Noslēgusies pirmā trešdaļa.

19': Rīgas "Dinamo" dubulto pārsvaru - 2:0! Pēc Tomāša Kundrāteka metiena pie atlēkušās ripas tiek Miks Indrašis, kurš trāpa tuvajā stūrī!

16': Pēc nonākšanas iedzinējos varens Sanktpēterburgas SKA spiediens, bet labākais spēlētājs laukumā ir Jūakims Ēriksons, kurš atvaira Antona Burdasova izgājienu aci pret aci.

14': Rīgas "Dinamo" izvirzās vadībā ar 1:0! Pretuzbrukumā Mika Indraša pirmais metiens iesprūst aizsarga kājās, bet viņš tiek pie vēl vienas iespējas, un ripa neveikli izslīd starp vārtsarga kājsargiem!

13': Rīgas "Dinamo" iztur smagas divas minūtes un spēlē pilnā sastāvā.

12': Pēc piespēles no aizvārtes lieliska iespēja mājinieku kapteinim Iļjam Kovaļčukam, bet ripas ceļā ir Jūakima Ēriksona labais kājsargs.

11': Rīgas "Dinamo" vēlreiz paliek mazākumā - par sitienu pretiniekam ar nūju noraidījums Gintam Meijam.

8': Fantastiskais Sanktpēterburgas SKA vairākums, pateicoties Jūakimam Ēriksonam, kurš atvairīja divus Iļjas Kovaļčuka metienus, ir izturēts.

6': Vadims Šipačovs izlaužas līdz vārtu priekšai, bet pie metiena netiek, jo noraidījumu nopelna Stīvens Saigo.

3': Rīgas "Dinamo" izdevies vairākas reizes pieturēt ripu sāncenšu zonā, bet trūkst metienu, kamēr Sanktpēterburgas SKA vārtus apdraud pie pirmās iespējas: uzbrukuma smailē Jūakims Lindstrēms.

2': Netraucētu metienu no vārtu priekšas izdara Jevgeņijs Dadonovs, kurš ripu raida virsū Jūakimam Ēriksonam.

1': Spēle ir sākusies!

Rīgas "Dinamo" sastāvs: Jūakims Ēriksons (Jakubs Sedlāčeks); Guntis Galviņš - Stīvens Saigo, Tomāšs Kundrāteks - Krišjānis Rēdlihs, Kristaps Sotnieks - Aleksandrs Jerofejevs; Miķelis Rēdlihs - Tims Sestito - Gints Meija, Lauris Dārziņš - Ville Leino - Miks Indrašis, Kaspars Saulietis - Andris Džeriņš - Gunārs Skvorcovs, Nikolajs Jeļisejevs - Armands Bērziņš - Roberts Bukarts, Roberts Locāns.