26.11.2017. 13:30

Vārti: 0:28 Sirotkins 1:0, 4:58 Timkins (Elisons, Kovāržs, vair.) 2:0, 13:29 Indrašis (K. Rēdlihs) 2:1, 19:40 Čibisovs (Šenfelds) 3:1, 26:26 Dārziņš (K. Rēdlihs, Indrašis, vair.) 3:2Soda minūtes: 2:4Metieni: Vasīlijs Košečkins – Mants Armalis (no 4:58 Jānis Kalniņš)

27' Rīgas "Dinamo" ātri realizē vairākumu un vēlreiz samazina deficītu – 2:3. Miks Indrašis piespēlē, bet Lauris Dārziņš apsteidz pretiniekus un pagūst pie tālā stabiņa, gūstot savus otros vārtus pēc atgriešanās "Dinamo" rindās.

27' Rīgas "Dinamo" viegli tiek galā ar mazākumu un beidzot tiek arī pie sava vairākuma. Metienu vārtu priekšā bloķē Karls Stolerijs, kurš gatavs doties uz priekšu, taču sitiens pa kājām liek viņam nonākt uz ledus.

21' Sākusies otrā trešdaļa. Ja vēl atgriežamies pirmajā, tad pārsvars metienos, protams, piederēja Magņitogorskas "Metallurg", taču tikai minimāls – 11:10. Starp rīdziniekiem visvairāk spēlēja Georgijs Pujacs – 8:15 minūtes. Tikai vēl viens hokejists laukumā pavadīja vairāk par septiņām minūtēm – Krišjānis Rēdlihs.

20' Noslēgusies pirmā trešdaļa. Cienījams vidus, taču tās sākums un beigas Rīgas "Dinamo" kļuva par lielu pārbaudījumu, un rīdzinieki eksāmenu nenokārtoja.

20' Magņitogorskas "Metallurg" atjauno divu vārtu pārsvaru – 3:1. Laukuma saimnieki izmet ripu ārpus zonas, cīņā par to Andrejs Čibisovs apsteidz Kristapu Zīli un nonāk vienatnē pret vārtsargu. Jānis Kalniņš tiek pārspēts ar metienu starp kājsargiem.

14' Rīgas "Dinamo" izdodas samazināt deficītu līdz minimumam – 1:2. Saņēmis piespēli pirms sarkanās līnijas, Miks Indrašis ieslido laukuma saimnieku zonā un arī met aizsarga aizsegā, trāpot augšējā stūrī. Komandas labākajam snaiperim 13. precīzais metiens sezonā.

12' Pretinieku zonu sasniedz un bīstamu metienu aizsarga aizsegā izdara Miķelis Rēdlihs. Pie atlēkušās ripas tikt neļauj Ņikitam Jevpalovam, taču Rīgas "Dinamo" uzbrukums turpinās. No zilās līnijas met Krišjānis Rēdlihs, taču viņš trāpa brālim. Seko vēl vairāki centieni nogādāt ripu līdz mājinieku vārtiem, bet visi cieš neveiksmi.

5' Vājš sākums Rīgas "Dinamo" izpildījumā – pretinieki guvuši divus vārtus, kamēr rīdziniekiem nav izdevies aizķerties pretinieku zonā. Mazākumu, kura laikā tika ielaisti vārti, sagādāja Kristapa Zīles pārkāpums. "Dinamo" veic vārtsargu maiņu – Manta Armaļa vietā vārtos stājas Jānis Kalniņš.

5' Magņitogorskas "Metallurg" turpina dominēt un vairākumā dubulto pārsvaru – 2:0. Vairākas diagonālās piespēles, un Jans Kovāržs nogādā ripu līdz vārtu priekšai, kur nūju pieliek Jevgeņijs Timkins. Pēc viņa pirmā metiena rīdziniekus glābj pārliktnis, taču Timkins atlēkušo ripu raida jau tukšos vārtos.

1' Lai atklātu spēles rezultātu, Magņitogorskas "Metallurg" nepieciešama tikai pusminūte – 1:0. No zilās līnijas met Ņikita Sirotkins, kurš trāpa perfekti devītniekā un gūst savus pirmos vārtus sezonā. Mantam Armalim priekšā atrodas pretinieks, tāpēc lietuvietis nav glābējs.

1' Spēle ir sākusies, un pirmajā iemetienā virsroku ņem Māris Bičevskis. Magņitogorskas "Metallurg" šajā sezonā nerāda cerēto sniegumu un piedzīvojusi trīs zaudējumus pēc kārtas, atrodoties Austrumu konferences viducī. Tikmēr Rīgas "Dinamo" iepriekšējos trīs mačos divi panākumi, taču abi – tikai divu punktu vērtē, izlaižot uzvaras pamatlaikā.

Mants Armalis (Jānis Kalniņš); Aleksandrs Jerofejevs – Karls Stolerijs, Georgijs Pujacs – Krišjānis Rēdlihs, Kristaps Zīle – Nerijus Ališausks, Pauls Svars; Lauris Dārziņš – Māris Bičevskis – Miks Indrašis, Miķelis Rēdlihs – Ņikita Jevpalovs – Rihards Bukarts, Emīls Ģēģeris – Brendons Makmilans – Roberts Lipsbergs, Frenks Razgals – Oskars Batņa – Gunārs Skvorcovs, Edgars Kulda

Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Uzvaras bulvāris 10, Rīga, LV-1048