09.09.2013. 15:28
Latvijas vīriešu basketbola izlase šodien aizvada noslēdzošo Eiropas čempionāta apakšgrupas maču, kurā samēro spēkus ar Maķedonijas valstsvienību. Piedāvājam spēlei sekot teksta tiešraidē.

Spēles video tiešraide: Eiropas čempionāts basketbolā 2013 - Latvija...

Ainars Bagatskis sākumsastāvā laukumā sūta Bertātu, Strēlnieku, Šeļakovu, Janičenoku un K.Bērziņu

Spēle sākusies!

Valdis Valters - @ValdisValters: Gaidām Šķēli laukumā, treneri malači ka pamainīja sākumsastāvu, un ka beidzot Bertāns ar Strēlnieku būs kopā.

1' Mača rezultātu ar precīzu trīspunktu metienu atklāj Kaspars Bērziņš - 3:0

3' Lielisks sākums Latvijai (7:0) un Maķedonijas izlasei minūtes pārtraukums

Mārtiņš Lauva - ‏@MartinsLauva: Nu LABI!!! Mūsējie ļoti savākti, it īpaši aizsardzībā! LABI, LABI, LABI!

4' Jau 12:0!

4' Pirmie punkti arī pretiniekiem - 12:3

7' Neliels izrāviens (7:0) Maķedonijai un rezultātā tablo vēsta 16:10

Mārtiņš Lauva - ‏@MartinsLauva: Patīkami, ka NEPĀRTRAUKTI var dzirdēt Latvijas atbalstītājus - būtu sabraukuši vairāk vai UZVARAS SPĀRNO??!!

10' Pirmā ceturtdaļa noslēgusies! Latvijai neliels pārsvars - 27:16

Valdis Valters - @ValdisValters: Labāku sākumu pat iedomāties bija grūti,bet nav saprotama Makaleba pasīvā spēle. Noguris vai sastrīdējies?

2' Arī otrās ceturtdaļas sākums Latvijai veiksmīgs - 35:20

5' Armands Šķēle plosa Maķedonijas aizsardzību - caurgājieni, pārķerta pretinieku piespēle - 43:26

Normunds Namnieks - @2N_ICEBOX: Es Maķedonijas izlasei dotu nosaukumu "Academic". Tik lēna, tik prognozējama, tik garlaicīga. Tā turpināt!

Aigars Šķēle - ‏@Aigars_Skele: Tik priecīgs.... Beidzot kaut kas nāk ārā svarīgākajā spēlē... :)))

8' Latvijas izlasei spēle nedaudz apstājusies, Maķedonijai 8:0 izrāviens - 43:33

20' Otrā ceturtdaļa noslēgusies, Latvijai labs handikaps pirms otrā spēles puslaika - 48:36

24' Rezultativitāte joprojām ir augsta - 59:40

26' Aizsardzība līmenī, uzbrukumā punkti nāk arvien grūtāk - 59:45

Ralfs Pleinics - ‏@ralfspleinics: Kaut kas apstājās...cerams uz brīdi

Valdis Valters - @ValdisValters: Nākošajā kārtā būs Ukraina, Francija un iespējams Izraēla. Jāņem divas uzvaras

29' Maķedonijai izdodas pietuvoties, pretinieku aizsardzība kļuvusi aktīvāka un agresīvāka - 60:49

30' Trešā ceturtdaļa noslēgusies - 62:52

Valdis Valters - @ValdisValters: Lūdzu pirmo sastāvu,otrais ar kapteini izskatās čābīgi. Maķedonijas jaunie kontraktus meklē, jāuzmanās

Armands sametis ‏- @SametisArmands: Vai jau klāt Ziemassvētki - dāvanu laiks? Jāsapurinās. Serbi maķedoniešu vietā šo spēli jau būtu izglābuši

32' Nervozitāte nedaudz pieaug - 64:56

35' Kopīgām pūlēm izdodas pretiniekus noturēt drošā attālumā - 68:56

36' Trīs reizes tiek pārtērēts uzbrukumam atvēlētais laiks, taču Maķedonija to izmantot nespēj. Latvijas izlases atbalstītāji skaļi skandē Latvija, Latvija, Latvija!

Valdis Valters - @ValdisValters: Apsveicam visus ar iekļūšanu nākošajā kārtā. Beidzot to Latvijas basketbols ir pelnījis.Ceru ka tas notiks ne tikai čūskas gados!

38' Janičenoks trāpa ļoti svarīgu metienu - 71:58

Mārtiņš Lauva - ‏@MartinsLauva: Lielākie nopelni panākumā ir Bagijam par konsekvenci vairāku gadu garumā, par spēles vadīšanu, par motivēšanu un netrakošanu!

40' Spēle galā! UZVARA! 76:66