06.05.2014. 13:15
Latvijas tenisa līderis Ernests Gulbis šobrīd aizvada Madrides «Masters 1000» sērijas turnīra pirmās kārtas maču, tiekoties ar Polijas labāko tenisistu Ježiju Janoviču. Rezultāts pirmajā setā ir 2:1 Gulbja labā.

• Džokovičs savainojuma dēļ nespēlēs Madrides turnīrā 2014. g. 4. maijs

ATP rangā Gulbis šobrīd ieņem 20. pozīciju, kamēr viņa 203 centimetrus slaidais pretinieks atrodas vienu pozīciju zemāk.

Līdz šim viņi savā starpā tikušies piecas reizes, no kurām trīsreiz pārāks bijis Latvijas tenisists. Pēdējo reizi viņu ceļi krustojās pagājušajā gadā Stokholmā («ATP World Tour 250»), kad panākumu ar 7:5, 4:6, 6:3 guva Gulbis.

Otrajā kārtā Gulbja - Janoviča dueļa uzvarētājs spēkosies ar Itālijas pārstāvi Fabio Fonjīni (ATP 15) vai ukraini Aleksandru Dolgopolovu (ATP 22).

Pēdējo reizi Madridē Gulbis spēlēja 2010. gadā, kad ceturtdaļfinālā atzina slavenā šveicieša Rodžera Federera pārākumu, kurš šajā turnīrā triumfējis trīs reizes.

«Mutua Madrid Open» turnīrs risinās māla seguma kortos. Tā kopējais prēmiju fonds ir 3 671 405 eiro.