01.07.2015. 18:17
Nacionālajā hokeja līgā jūlija pirmā diena allaž ir īpaša - katru gadu vairāki nozīmīgi spēlētāji kļūst par brīvajiem aģentiem, un, galdā liekot daudzus miljonus, komandas metas cīņā un cenšas cita citu pārtrumpot. Par jaunumu trūkumu nevarēsim sūdzēties, tāpēc portāls Sportacentrs.com piedāvā teksta tiešraidi.

18:18 Vārtsargs Kari Reme paliek Kalgari "Flames", un nākamajā sezonā viņš saņems 3,9 miljonus dolāru.

18:15 Sentluisas "Blues" uzbrukuma līderis Vladimirs Tarasenko kļūs par ierobežoti brīvo aģentu, bet komanda jau pateikusi, ka atbildēs jebkuram piedāvājumam un paturēs uzbrucēju savā rīcībā,

18:14 Maiks Ribeiro un Nešvilas "Predators" vienojušās par septiņiem miljoniem dolāru divās sezonās.

18:12 Čikāgas "Blackhawks" jaunieguvums Artjoms Aņisimovs, kuram tiek prognozēta otrās maiņas centra uzbrucēja vieta, parakstījis vienošanos uz pieciem gadiem par 22,75 miljoniem dolāru.

18:10 Patriks Īvss paliek Dalasas "Stars". Vienošanās parakstīta uz vienu gadu par 1,15 miljoniem dolāru.

18:09 Līgumus ar brīvajiem aģentiem drīkstēs slēgt pēc nepilnas stundas, bet pagarināt var jau tagad. Piemēram, Anaheimas "Ducks", kas Kevinu Bjeksu ieguva maiņas rezultātā no Vankūveras "Canucks", pagarinājusi līgumu ar aizsargu uz divām sezonām par četriem miljoniem dolāru.

Informācijai: viens miljons dolāru ir 0,9 miljoni eiro.

Izmantotie resursi:TSNSports News: World and National Sports...ESPN: The Worldwide Leader in SportsBojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties