23.09.2013. 19:15
Vārti: 20:44 Hietanens (Brents, Salminens, vair.) 0:1, 26:21 Salminens (Makarovs, Immonens) 0:2, 28:05 Ozoliņš (Vilsons, Ņiživijs, vair.) 1:2Soda minūtes: 2:18Vārtsargi: Jakubs Sedlāčeks - Georgijs Gelašvilli

Edgars Gaross: Pēc ielaistajiem otrajiem vārtiem Ābols zibenīgi sāka izjaukt uzbrucēju virknējumus. Redzēsim, vai atmaksāksies. Pagaidām rīdzinieki, neskaitot vairākumu, arvien uzbrukumu zonā izskatās bēdīgi. Tāpat jāatzīmē Torpedo centienus laicīgi atgriezties aizsardzībā, pagaidām tas lieliski izdodas.

36': Viesi nopelna divus noraidījumus pēc kārtas, tādējādi rīdziniekiem divas minūtes vairākums piecatā pret trim.

Ivo Reimanis: Beidzot var atpazīt veco labo Rīgas Dinamo! @dinamoriga

29': Rīgas Dinamo vairākumā pietiek ar desmit sekundēm, lai deficītu samazinātu līdz minimumam. Pēc piespēles no aizvārtes Sandis Ozoliņš izdara metienu, tiek pie atlēkušās ripas un to iebaksta sāncenšu vārtos. 1:2 Rīgas Dinamo iedzinējos.

27': Pēc metiena no zilās līnijas pirmais pie atlēkušas ripas ir Sakari Salminens. 2:0 Torpedo labā.

23': Mikam Indrašim no vārtu priekšas izcila izdevība rezultātu izlīdzināt, taču duelī uzvar sāncenšu vārtsargs.

21': Ņižņijnovgorodas Torpedo realizē vairākumu un panāk 1:0. Ar plaukstas metienu no zilās līnijas izceļas aizsargs Juso Hietanens.

21': Sākusies otrā trešdaļa! Rīdziniekiem vēl jāiztur 1:33 minūtes mazākumā.

Aivars Borovkovs: Latvijas exporta prece - lieliski hokeja treneri.

Edgars Gaross: Pagaidām uzbrukumā izskatāmies piesardzīgi, ceru, ka tas nākamajā trešdaļā uzlabosies. Ļoti iepriecina Šedlāčeka spēle, kas ļoti bīstamās situācijās spēja apturēt melnu gumijas priekšmetu.

20': Pirmā trešdaļa noslēgusies. Sanda Ozoliņa noraidījuma dēļ Rīgas Dinamo to pabeidza mazākumā. Fantastiskā Jakuba Sedlāčeka dēļ Rīgas Dinamo to nepabeidza iedzinējos.

13': Jakubs Sedlāčeks špagatā fantastiski glābj Rīgas Dinamo no nonākšanas iedzinējos.

3': Pols Šehura sagaida piespēli no Mika Indraša, bet netrāpa tuvajā stūrī. Jakubs Sedlāčeks jau pirmajā minūtē glāba mājiniekus pēc Vojteka Voļska metiena no neērtā tvēriena pretuzbrukumā.

Jānis Celmiņš: Pēdējam Rīgas "Dinamo" papildinājumam Polākam esot nelielas veselības problēmas. Tas arī esot iemesls, kāpēc nespēlē!

Dāvis Vītums: Dinamo šodien normāli pieduras. Brīdī, kad laukumā nāk Torpedo, palaiž "Tu tikai skudru nesamin".

1': Spēle ir sākusies!

Edgars Gaross: Ļoti interesanti būs pavērot Arta Ābola dueli pret Pēteri Skudru. Abi ir bijušie komandas biedri un vienaudži. Tāpat ar nepacietību vēlos redzēt Torpedo dzelžaino disciplīnu un aizsardzību, par kuru Skudra tik ļoti daudz runāja pirmssezonas posmā.

Sabine Brokane: Drīz hokejs..Dinamo Rīgai šodien jāuzvar..

Rīgas Dinamo: Pirmo reizi savu līdzjutēju priekšā rīdzinieku vārtus sargās čehs Jakubs Sedlāčeks. Tāpat izmaiņas notikušas arī uzbrukumā - čeha Vojteha Polāka vietu ieņēmis Juris Upītis. Leģionārs pirmajā spēlē Rīgas Dinamo rindās izcēlās ar realizētu pēcspēles metienu, bet otrajā mačā izdarīja rezultatīvu piespēli. Toties spēle aizsardzībā nav bijusi uzdevumu augstumos.

Bārs Tinte: Četru mājas spēļu sēriju Dinamo noslēdz ar Ņiž…Ņižņij… ehh "TORPEDO"! Pēc pus stundas spēle. Interesanti - viņu treneris ir Pēteris Skudra.

Rīgas Dinamo: Jakubs Sedlāčeks (Rihards Cimermanis); Sandis Ozoliņš - Arvīds Reķis, Mets Robinsons - Kristaps Sotnieks, Rodrigo Laviņš - Oskars Cibuļskis, Edgars Siksna; Gints Meija - Kails Vilsons - Marsels Hosa, Aleksandrs Ņiživijs - Artūrs Kuzmenkovs - Mārtiņš Cipulis, Vitālijs Pavlovs - Andris Džeriņš - Gunārs Skvorcovs, Juris Upītis - Pols Šehura - Miks Indrašis, Andris Siksnis.