15.01.2015. 19:14
Vārti: 25:00 Dārziņš (M. Rēdlihs) 1:0, 32:13 Dadonovs (Šipačovs, Panarins) 1:1, 45:07 Dadonovs (Šipačovs, Panarins) 1:2, 58:51 M. Rēdlihs (Bukarts) 2:2, 65:00 Panarins 2:3.Soda minūtes: 2:12.Vārtsargi: Jakubs Sedlāčeks - Igors Šestjorkins

65': Pēcspēles metienos vienīgais precīzais mēģinājums padodas Artēmijam Panarinam. SKA uzvar un pārtrauc "Dinamo" uzvaru sēriju.

65': Indraša un Genoveja pretuzbrukums pēc Dārziņa piespēles ir bīstamākais moments papildlaikā, taču glābj Šestjorkins. Mača uzvarētājs tiks noteikts pēcspēles metienos.

63': Pagarinājumā pagaidām nedaudz aktīvāki rīdzinieki, taču nedrīkst aizmirst arī par aizsardzību. Iniciatīva ir mājinieku pusē.

61': Sākas pagarinājums. Rīdzinieki šosezon piedzīvojuši zaudējumus abās spēlēs, kas noslēdzās papildlaikā, tikmēr pēcspēles metienos ir divas uzvaras un divi zaudējumi.

60': Pamatlaiks noslēdzies ar neizšķirtu - 2:2.

59': Bukarts lieliski nospēlē pretinieku zonā un nogādā ripu vārtu priekšā, kur ar otro mēģinājumu Šestjorkinu pārspēj Miķelis Rēdlihs.

57': Apmalē tiek iegrūsts Miķelis Rēdlihs, taču tiesneša svilpe klusē, un uzbrucējs laukumu pamet saviem spēkiem, lai gan ar lielām grūtībām.

53': Vairākumā divus metienus izdara Miks Indrašis, taču abos gadījumos ripa lido garām Sanktpēterburgas SKA vārtiem. Abas komandas spēlē pilnos sastāvos.

51': Spēle ar augstu paceltu nūju pret Māri Bičevski, līdz ar to 35 sekundes komandas spēlēs četratā, kam sekos Rīgas "Dinamo" vairākums.

50': Pirmais noraidījums spēlē nāk tikai 50. minūtē, kad Broks Troters sāncenšu zonā klupina pretinieku, atstājot Rīgas "Dinamo" mazākumā.

48': Uzbrūk arī Rīgas "Dinamo", tomēr ar Roberta Bukarta metienu no distances galā tiek viesu vārtsargs Igors Šestjorkins.

47': Viesu uzbrucēji Tonijs Martensons un Romāns Červenka nonāk pret Milanu Jurčinu, taču Sanktpēterburgas SKA pretuzbrukumā neizdodas dubultot handikapu, jo ar čeha metienu galā tiek Jakubs Sedlāčeks.

46': Sanktpēterburgas SKA izvirzās vadībā ar 2:1. Pēc Artēmija Panarina un Vadima Šipačova metieniem Rīgas "Dinamo" glābj Jakubs Sedlāčeks, tomēr čehs nepaspēj pārvietoties pie tālā vārtu stabiņa un netiek galā ar Jevgeņija Dadonova netraucēto raidījumu.

43': Antons Burdasovs izlaužas no aizvārtes, bet viņa mestā ripa iesprūst Jakuba Sedlāčeka sargāto vārtu priekšā. Pie tās pirmais nonāk Jevgeņijs Ketovs, tomēr Sanktpēterburgas SKA uzbrucējam metiens neizdodas.

41': Sākusies noslēdzošā trešdaļa.

40': Otrās trešdaļas pēdējās sekundēs Rīgas "Dinamo" uzbrūk, izdara piecas piespēles, bet paliek bez metiena.

36': Čejs Genovejs ātrumā tiek garām Sanktpēterburgas SKA aizsardzībai, taču iestumt ripu vārtos kopā ar vārtsargu neizdodas.

36': Kļūda neitrālajā zonā laukuma saimniekiem tiek piedota, jo Jevgeņijs Dadonovs, kopā ar Iļju Kovaļčuku nonācis pret Milanu Jurčinu, izdara neprecīzu piespēli.

33': Rīgas "Dinamo" lieliska iespēja atgriezties vadībā, bet pretuzbrukumā divatā pret vienu Andra Džeriņa piespēle nesasniedz Rodrigo Ābolu.

33': Sanktpēterburgas SKA panāk izlīdzinājumu - 1:1. Kamēr Artēmiju Panarinu pieskata četri rīdzinieki, viņš atrod Jevgeņiju Dadonovu, kurš, neapturot ripu, neatstāj nekādas cerības Jakubam Sedlāčekam.

32': Miķelis Rēdlihs no aizvārtes atrod Kristapu Sotnieku, pēc kura metiena no distances pie atlēkušās ripas tiek Linuss Videls, tomēr Sanktpēterburgas SKA špagatā glābj vārtsargs Igors Šestjorkins.

28': Sanktpēterburgas SKA ilgs pozicionālais uzbrukums noslēdzas ar viesu kapteiņa Iļjas Kovaļčuka neveiksmīgu mēģinājumu trāpīt augšējā stūrī no tuvas distances.

26': Lauris Dārziņš, kļūstot par otro Rīgas "Dinamo" spēlētāju, kurš guvis desmit vārtus, panāk 1:0. Laukuma saimnieku kapteinis pretuzbrukumā izrēķinās ar aizsargu un ar plaukstas metienu trāpa tālajā stūrī.

21': Sākusies otrā trešdaļa.

20': Lai gan abas komandas nebaidījās iesaistīties atklātajā hokejā un netrūka bīstamu momentu, pirmā trešdaļa noslēgusies ar bezvārtu neizšķirtu.

15': Iniciatīva jau kopš pirmajām minūtēm ir Rīgas "Dinamo" rokās, lai gan sāncenšiem arī reizēm izdodas laukuma saimniekus iespiest aizsardzības zonā. Sanktpēterburgas SKA aizsargiem lielākās problēmas sagādā Miķelis Rēdlihs un pirmais virkējums, kamēr viesiem ar aktivitāti izcēlies rezultatīvākais spēlētājs Artēmijs Panarins.

11': Pēc Laura Dārziņa metiena aizsarga aizsegā pie atlēkušās ripas neizdodas tikt Mikam Indrašim. 15 sekundes vēlāk Dārziņš met no vēl labākas pozīcijas, taču scenārijs atkārtojas: Sanktpēterburgas SKA vārtsargs Igors Šestjorkins ripu atsit vārtu priekšā, kur Indraši atkal pieskata viesu aizsargi.

7': Jakubs Sedlāčeks tiek galā ar Iļjas Kovaļčuka otro bīstamo metienu īsā laika posmā. Rīgas "Dinamo" atbild ar vēl bīstamāku pretuzbrukumu, bet Robertam Bukartam pēc Miķeļa Rēdliha piespēles nolūzt metiens bez ripas apturēšanas.

5': Pauzē gan Krišjānis Rēdlihs, gan Lauris Dārziņš, un tas ļauj pie netraucēta metiena no vidējas distances tikt Mikam Indrašim, tomēr Rīgas "Dinamo" labākais snaiperis ripu raida pāri sāncenšu cietoksnim.

2': Rīdzinieki kļūdās uz savas zilās līnijas, bet Sanktpēterburgas SKA pretuzbrukums trijatā pret diviem aizsargiem noslēdzas bez viesu rezultatīvākā spēlētāja Artēmija Panarina metiena.

1': Spēle ir sākusies.

Rīgas "Dinamo": Jakubs Sedlāčeks (Džefs Delorjē); Krišjānis Rēdlihs - Oskars Cibuļskis, Čejs Genovejs - Milans Jurčina, Kristaps Sotnieks - Aleksandrs Jerofejevs, Edmunds Augstkalns; Roberts Bukarts - Linuss Videls - Miķelis Rēdlihs, Lauris Dārziņš - Broks Troters - Miks Indrašis, Gints Meija - Andris Džeriņš - Rodrigo Ābols, Kaspars Saulietis - Māris Bičevskis - Gunārs Skvorcovs, Deivids Sarkanis.

Latvijas Svarbumbu celšanas asociācija Saules 110-45, Ventspils, LV-3601