22.11.2014. 17:13
Vārti: 19:37 Burdasovs 0:1Soda minūtes: 2:2Vārtsargi: Jakubs Sedlāčeks - Aleksandrs Salaks

Trešdaļa beigusies.

20' Rupju kļudu savā zonā pielaiž Čejs Genovejs un pašā trešdaļas izskaņā Burdasovs atklāj rezultātu, apmānot Sedlāčeku un panākot 1:0 SKA labā.

16' Pēc atgriešanās laukumā Jerofejevs aktīvi iesaistās cīņā, apdraudot SKA vārtus.

16' Viesi izdara vienu metienu pa Sedlāčeka vārtiem, tas problēmas nerada, un vairākums izturēts godam.

14' SKA ceturtā maiņa ar aktivitāti nopelna vairākumu, piespiedu atpūtā uz sodīto soliņa nosūtot Aleksandru Jerofejevu.

11' Lai gan spēles ievadā mūsējiem liels pārsvars, tuvojoties trešdaļas otrajai pusei spēle izlīdzinās.

4' Skaitliskais vairākums beidzies bez rezultāta izmaiņām.

2' Jau spēles ievadā tiekam pie vairākuma.

1' Spēle sākusies.

Rīgas "Dinamo": Jakubs Sedlāčeks (Džefs Delorjē); Krišjānis Rēdlihs - Oskars Cibuļskis, Čejs Genovejs - Milans Jurčina, Kristaps Sotnieks - Aleksandrs Jerofejevs, Edmunds Augstkalns; Lauris Dārziņš - Linuss Videls - Miķelis Rēdlihs, Marcels Hosa - Kails Vilsons - Gints Meija, Roberts Bukarts - Andris Džeriņš - Miks Indrašis, Mārtiņš Cipulis - Māris Bičevskis - Gunārs Skvorcovs.

Dienvidrietumu Loku Šaušanas Sporta Klubs, biedrība Celtnieku 40-42, Grobiņa, Grobiņas n., LV-3430