14.10.2015. 18:40
Vārti: 2:16 Saulietis (Sotnieks, Galviņš) 1:0, 5:43 Engkvists (Lepiste, Ūmarks, vair.) 1:1, 9:09 Saigo (Kundrāteks, Indrašis, vair.) 2:1, 21:45 M. Rēdlihs (K. Rēdlihs) 3:1Soda minūtes: 2:4Vārtsargi: Jūakims Ēriksons - Niklass Svedberjs

25': Kārtīgs karuselis rīdzinieku otrās maiņas izpildījumā, metot gan Laurim Dārziņam, gan Mikam Indrašim, gan Villem Leino, gan laukumā nākušajam Gunāram Skvorcovam, kurš tiek pie atlēkušās ripas pēc Gunta Galviņa raidījuma no distances.

22': Rīgas "Dinamo" dubulto pārsvaru - 3:1! Kas par vārtiem Miķeļa Rēdliha izpildījumā - pretuzbrukumā apspēlēts aizsargs un ripa iešauta tālajā devītniekā!

21': Deniss Bodrovs pieslēdzas uzbrukumam un izdara netraucētu metienu no tuvas distances, bet tas tiek bloķēts. Aktīvs sākums viesu izpildījumā.

21': Sākusies otrā trešdaļa.

20': Noslēdzas vairākums - bīstamākais metiens bija pēc Stīvena Saigo plaukstas metiena no distances - un pirmā trešdaļa.

18': Pārkāpums aiz Rīgas "Dinamo" vārtiem pret Tomāšu Kundrāteku sagādā vēl vienu vairākumu.

17': Miķelis Rēdlihs izlien no aizvārtes un tiek pie netraucēta metiena, bet trāpīt tuvajā stūrī neizdodas.

17': Stīvena Saigo metienu no distances Niklass Svedberjs atvaira ar kājsargu, bet Andra Džeriņa raidījumu no tuvākas distances savāc cimdā.

13': Pat Rīgas "Dinamo" ceturtajai maiņai izdevies iespiest pretiniekus zonā, tomēr ripas kontrole nesagādā bīstamus momentus.

11': Antona Lazareva plaukstas metiens no tuvas distances nav šķērslis Jūakimam Ēriksonam.

10': Rīgas "Dinamo" izmanto vairākumu un atgriežas vadībā - 2:1! Tomāšs Kundrāteks atspēlē Stīvenam Saigo, kurš no zilās līnijas šauj nekļūdīģi, gūstot pirmos vārtus rīdzinieku rindās!

9': Bloķēšāna pret Māri Bičevski sagādā Rīgas "Dinamo" pirmo vairākumu.

6': Ufas "Salavat Yulaev" panāk izlīdzinājumu - 1:1. Sami Lepistes plaukstas metiens no zilās līnijas līdz vārtiem netiek, bet burzmā pirmais ripu atrod Andreass Engkvists, no vārtsarga laukuma trāpot tukšos vārtos.

5': Andrim Džeriņam divas minūtes par turēšanu ar nūju.

3': Mežonīgo sākumu turpina arī Rīgas "Dinamo' trešais virknējums - 1:0! Saņēmis ripu vēl savā aizsardzības zonā, reidu veic Kaspars Saulietis, un viņa metiens aizsarga aizsegā ir veiksmīgs!

2': Moments arī mājinieku otrajai maiņai, bet Miķelis Rēdlihs no vārtu priekšas met garām.

1': Viesi kļūdās neitrālajā zonā, un jau 14. sekundē Rīgas "Dinamo" pirmā iespēja: Miks Indrašis piespēlē Laurim Dārziņam, taču ripa pēc rikošeta pie komandas kapteiņa nenonāk, bet gan aizslīd tikai dažus centimetrus garām vārtiem.

1': Spēle ir sākusies!

Rīgas "Dinamo" sastāvs: Jūakims Ēriksons (Jakubs Sedlāčeks); Tomāšs Kundrāteks - Stīvens Saigo, Guntis Galviņš - Krišjānis Rēdlihs, Kristaps Sotnieks - Ēriks Ševčenko, Uvis Balinskis; Lauris Dārziņš - Ville Leino - Miks Indrašis, Gunārs Skvorcovs - Tims Sestito - Miķelis Rēdlihs, Kaspars Saulietis - Andris Džeriņš - Gints Meija, Roberts Locāns - Armands Bērziņš - Māris Bičevskis, Edgars Kulda.