15.01.2014. 18:56
Vārti: 5:26 Lapenkovs (Valujskis, Maklīns, vair.) 0:1, 9:14 Skvorcovs (Begovs) 1:1, 15:20 Ahmetovs (Žafjarovs) 1:2, 25:58 Skvorcovs (Ozoliņš, Bičevskis) 2:2, 36:25 Haščāks (Indrašis, Šehura, vair.) 3:2Soda minūtes: 10:6Vārtsargi: Mikaels Telkvists - Ņikita Ložkins

40': Otrā trešdaļa galā. Rīgas Dinamo mazākumā vēl atlikusi minūte un 53 sekundes.

40': Marcelam Haščākam divas minūtes par rupjību.

38': No vārtiem izgājis viesu vārtsargs, taču pie ripas tiek Vitālijs Pavlovs. Diemžēl pēc viņa samocītā metiena ripa atsitas pret vārtu stabu.

37': Rīgas Dinamo vairākumu izspēlē līdz metienam tukšos vārtos - 3:2! Otro reizi trīs mačos izceļas slovāks Marcels Haščāks.

36': Pārkāpums pret Kailu Vilsonu. Rīgas Dinamo vairākums.

36': Uzbrukuma smailē nonāk Džeimijs Džonsons, bet tikt pie pirmā punkta sezonā neizdodas.

35': Rīgas Dinamo ceturtā maiņa iespiež viesus aizsardzības zonā, tomēr to izmantot neizdodas.

34': Sāncenšu cietoksnim no labās puses pietuvojas iepriekšējā mačā divus vārtus guvušais Kristaps Sotnieks, bet metiens ir neveiksmīgs.

33': Novokuzņeckas Metallurg spēlē pilnā sastāvā. Pēc ilgāka pārtraukuma abas komandas piecatā.

31': Rīgas Dinamo spēlē pilnā sastāvā. Tagad 1:28 minūtes ilgs skaitliskais vairākums.

31': Viesiem vēlreiz noraidījums - šoreiz par skaitliskā sastāva pārkāpumu.

31': Novokuzņeckas Metallurg spēlē pilnā sastāvā. Viesiem 37 sekundes ilgs vairākums.

29': Kails Vilsons vispirms nerealizē izcilu iespēju, bet pēcāk cīņā par atlēkušo ripu nopelna apšaubāmu noraidījumu.

29': Rīgas Dinamo aizsardzības zonā pārkāpums pret Gunāru Skvorcovu. Pirmais vairākums.

26': Rīgas Dinamo atjauno līdzsvaru - 2:2! Gunārs Skvorcovs gūst otros vārtus mačā, izceļoties pēc Sanda Ozoliņa piespēles no aizvārtes.

25': Džeimijs Džonsons izraujas pa labo malu, taču netrāpa tuvajā stūrī.

25': Rodrigo Laviņam ar grūtībām izdodas uztver ripu, bet metiens lido garām. Pēc Pola Šehuras piespēles pārliecinoši spēlē viesu vārtsargs.

24': Rīgas Dinamo spēlē pilnā sastāvā.

22': Noraidījums Marcelam Haščākam.

21': Atkal aktīvi sāk Rīgas Dinamo pirmā maiņa - Sandis Ozoliņš izdara piespēli no aizvārtes, bet Marsels Hosa met virsū viesu vārtsargam.

21': Sākusies otrā trešdaļa.

20': Pirmā trešdaļa noslēgusies.

20': Rīgas Dinamo spēlē pilnā sastāvā.

18': Polam Šehuram divas minūtes par rupjību.

16': Novokuzņeckas Metallurg atgriežas vadībā - 2:1. 1989. gadā dzimušais Rafaels Ahmetovs, kurš ir viesu pirmās maiņas vecākais uzbrucējs, netraucēts izslido vārtu priekšā un paslidina ripu zem Mikaela Telkvista.

16': Viesi apgriezienus nenomet, bet pretuzbrukumā netrāpa tukšos vārtos.

15': Vēl viens bīstams Novokuzņeckas Metallurg metiens no vārtu priekšas, atkal uzdevumu augstumos ir Mikaels Telkvists.

14': Aiz sāncenšu vārtiem skaisti nospēlē Māris Bičevskis. Viņam izdodas izrauties vārtu priekšā, bet ne izvirzīt Rīgas Dinamo vadībā.

10': Rustamam Begovam neizdodas realizēt izgājienu vienatnē pret sāncenšu vārtsargu, bet pirmais pie atlēkušās ripas ir Gunārs Skvorcovs, gūstot pirmos vārtus sezonā un panākot 1:1!

9': Viesi tuvu pārsvara dubultošanai, taču ripa aizķer Mikaela Telkvista plecu un lido ārpus laukuma.

6': Novokuzņeckas Metallurg atklāj rezultātu - 1:0. Metiens no zilās līnijas, cīņa par atlēkušo ripu, līdz tā nonāk pie viesu rezultatīvākā spēlētāja Jevgeņija Lapenkova, kurš ar metienu tukšos vārtos izvirza komandu vadībā.

5': Novokuzņeckas Metallurg spēlētāji trīs reizes krīt mājinieku zonā, taču vairākumu nopelna Rīgas Dinamo sešu laukuma spēlētāju dēļ.

3': Rīgas Dinamo ceturtais virknējums aizskrien pretuzbrukumā, bet Gunāra Skvorcova piespēle nesasniedz Māri Bičevski.

2': Pēc Pola Šehuras piespēles netraucētu metienu no vārtu priekšas izdara Miks Indrašis, taču uzbrucējs netrāpa tuvajā augšējā stūrī.

1': Spēle ir sākusies.

Rīgas Dinamo: Mikaels Telkvists (Jakubs Sedlāčeks); Sandis Ozoliņš - Krišjānis Rēdlihs, Mets Robinsons - Georgijs Pujacs, Rodrigo Laviņš - Kristaps Sotnieks; Marsels Hosa - Kails Vilsons - Juris Upītis, Marcels Haščāks - Pols Šehura - Miks Indrašis, Roberts Bukarts - Džeimijs Džonsons - Vitālijs Pavlovs, Māris Bičevskis - Rustams Begovs - Gunārs Skvorcovs