16.11.2017. 19:04

Vārti:Soda minūtes: 2:4Vārtsargi: Jānis Kalniņš – Vasīlijs Košečkins

40' Noslēgusies otrā trešdaļa, un arī 40 minūšu laikā abām komandām nav izdevies dabūt ripu pretinieku vārtos. Tiesa, vārtsargiem rādīt brīnumus nav nācies, jo lielāko darbu paveic spēlētāji aizsardzībā.

36' Jā, Magņitogorskas "Metallurg" daudz vairāk kontrolē ripu un bieži uzturas rīdzinieku zonā, tomēr laukuma saimnieki aizsardzībā spēlē lieliski – visi metieni pa Jāņa Kalniņa vārtiem tiek izdarīti no perimetra, bet bīstamās zonas tiek pieskatītas ar īpašu piesardzību. Viesiem nav atbildes, kā uzlauzt Rīgas "Dinamo" aizsardzību.

27' Vairākumu nopelna Roberts Lipsbergs, turklāt sāncenši noteikumus pārkāpj uzbrukuma zonā. Vasīlijs Košečkins tiek galā ar Ansi Salmelas metienu no zilās līnijas. Pirmais pie atlēkušās ripas ir Karls Stolerijs, bet viņš met garām. Turpinājumā neko vairāk par neprecīziem metieniem rīdzinieki nespēj izveidot.

22' Karsti pie Rīgas "Dinamo" vārtiem – Jānis Kalniņš tiek galā ar Denisa Platonova un Oskara Osalas metieniem no tuvas distances, bet viesi turpina bombardēt. Vārtsargs lēcienā mēģina nosegt arī otru stūri, taču glābt nenākas – talkā nāk partneri.

21' Sākusies otrā trešdaļa. Vēl atgriežoties pirmajā, pārsvars metienos bija Magņitogorskas "Metallurg", kas izdarīja par pieciem vairāk. Laukuma saimnieku rindās ilgākais spēles laiks Karlam Stolerijam (8:47 minūtes). Tuvākais sekotājs Guntis Galviņš ir vairāk nekā divu minūšu attālumā.

20' Noslēgusies pirmā trešdaļa, un pēc 20 minūtēm joprojām bezvārtu neizšķirts. Vairāk uzbrūk viesi, tomēr bīstamākas iespējas bijušas Rīgas "Dinamo" spēlētājiem.

15' Rīgas "Dinamo" izdevies izturēt mazākumu, ko par spēli ar augstu paceltu nūju aiz saviem vārtiem nopelnīja Māris Bičevskis. Pretinieki vairākas reizes apdraudēja Jāņa Kalniņa sargātos vārtus, tomēr izceļamu epizožu nav. Tāpat kā mačā kopumā – Magņitogorskas "Metallurg" met, bet Kalniņš atsit visu, kas lido viņa virzienā.

9' Andrejs Čibisovs kopā ar partneriem sagriež karuseli pie Rīgas "Dinamo" vārtiem, bet mājinieku ceturtā maiņa jau nākamajā uzbrukumā ir tuvu vārtu guvumam. Ņikita Jevpalovs tēmē tālajā stūrī, savāc atlēkušo ripu un pēc desmit sekundēm tiek pie vēl vienas iespējas – viņš pielabo partnera metienu no zilās līnijas. Brīnumainā kārtā sāncenšu vārtsargs paspēj noreaģēt un glābt komandu.

4' Pirmā iespēja rodas laukuma saimniekiem. Brendonam Makmilanam kritienā metiens neizdodas, taču ripa nonāk līdz Mikam Indrašim. Komandas kapteinis mērķē starp kājsargiem, tomēr Vasīlijs Košečkins glābj Magņitogorskas "Metallurg" no nonākšanas iedzinējos.

1' Spēle ir sākusies, un pirmajā iemetienā uzvaru izcīnīna Māris Bičevskis. Rīgas "Dinamo" pirms divām dienām atspēlējās un bullīšos pieveica Toljati "Lada", savukārt Magņitogorskas "Metallurg" pirms divām nedēļām pēc mājās piedzīvotā zaudējuma pret "Lada" atlaida galveno treneri. Pēdējo sezonu Austrumu konferences flagmanis pamatīgi buksē – tikai septītā vieta.

Jānis Kalniņš (Mants Armalis); Karls Stolerijs – Krišjānis Rēdlihs, Ansi Salmela – Guntis Galviņš, Nerijus Ališausks – Kristaps Zīle, Georgijs Pujacs; Miķelis Rēdlihs – Māris Bičevskis – Roberts Lipsbergs, Staņislavs Čistovs – Gints Meija – Gunārs Skvorcovs, Miks Indrašis – Brendons Makmilans – Denijs Kristo, Ņikita Jevpalovs – Oskars Batņa – Edgars Kulda, Emīls Ģēģeris

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222